Witam .

Na początku chciałbym prosić moderatora, że jeżeli temat został założony w złym dziale aby został przeniesiony do odpowiedniego działu. Bardzo dziękuje. Przechodząc do sedna.

Chciałbym zaprosić wszystkich do nowej firmy ZeekRewards.com w ktorej zarabiamy za nadanie tylko 1 ogłoszenia dziennie.
Jest to amerykańska aukcja centowa w której firma sprzedaje całą gamę produktów coś w podobie Allegro, z tym ze na wszystkich aukcjach wydajemy pieniądze, a w Zeekrewards zarabiamy poprzez nadanie 1 ogłoszenia i tym sposobem przekierowujemy ruch na aukcję firmy.

Możemy zarabiać zapisując sie bezpłatnie, albo wpłacając 10$, 50$ lub 99$, jest to miesięczna subskrybcja,
ale już po miesiacu koszt zwraca sie nawiązką i zarabiasz stale wiecej. Jeden z polskich sponsorów po dwóch dniach miał na koncie 84$ z tym opłacił najdroższą subskrybcję i pozyskał kilkanaście osób.

Nie polecam wersji bezpłatnej bo wykonujesz tą samą pracę stosunkowo za bardzo małe pieniądze, natomiast w wersji płatnej zarabiasz wielokrotnie więcej. Ale jak ktoś chce to może najpierw wypróbować sobie wersję bezpłatną i później wpłacić, jednak zaznaczam, ze tracisz na tym w porównaniu do osób w wersji płatnej. Najlepiej od razu wybrać wersję płatną, ja osobiście widziałem konta innych sponsorów, których zarobki po 1-2 miesiacach dochodzą nawet do 1700$ !!! Widząc to ja wpłaciłem 210$ działając na subskrypcji srebrnej z założeniem że im więcej od razu wpłacisz tym lepszy masz start, a Twoje zarobki rosną każdego dnia, NIE miesiąca, ale każdego dnia. Tu zarabiamy od razu, już w pierwszy dzień i każdego dnia więcej, każdego miesiąca jeszcze więcej !! Jak sam wiesz, w każdej innej firmie musisz poświecić dużo czasu, czasami kilka miesięcy a nawet lat aby liczyć na jakieś nie wielkie pieniądze. Natomiast w ZeekRewards zarabiasz już od pierwszego dnia za nadanie tylko 1 ogłoszenia dziennie. Zarabiasz także z poleceń nowych osób w matrycy, która co jakiś czas sama się wypełnia, ale nie jest to konieczne, możesz pracować tylko sam, TY i Twój komputer 5 minut dziennie !! Jednak jeśli włączysz się w polecanie nowych osób to zarabiasz dużo więcej, dlatego równiez ja postanowiłem poszukac osób chętnych i zainteresowanych tego typu biznesem.

Strona na razie jest w języku angielskim, ale mamy już polskie webinary na których omawia się szczegółowo zasady zarabiania. Firma jest bardzo popularna, istnieje w USA od 14 lat, ale jednocześnie bardzo nowa i już bardzo popularna w Polsce, tak ze sponsorzy organizują nawet po 3 konferencje dziennie !!! Prowadzą ją Polacy mieszkający na stałe w USA, którzy kilka lat temu wprowadziły do Polski inną potężną firmę i dali jej początek w Polsce, a teraz wprowadzają do naszego kraju ZeekRewards !! Dlaczego oni zajęli się tą firmą skoro są już w bardzo dochodowym biznesie ? Dlatego, ze oni sami widzą w ZeekRewards bardzo duży potencjał do zarabiania na prawdę dużych pieniędzy i to od pierwszego dnia, bez czekania, bez sprzedawania i bez polecania, są tu od razu pieniądze powtarzam każdego dnia !!

Mamy już polskie instrukcje jak nadawać ogłoszenia, a niedługo będą już polskie strony, a wiec tu jest od razu pomoc konkretnych sponsorów którzy cenią polaków i chcą rozkręcić ten biznes w Polsce na wielką skalę. Jesteśmy jedni z pierwszych w kraju, to dopiero początek, zaledwie kilka dni, a wiec każdy kto się zapisze ma ogromne szanse na wypracowanie dużych pieniędzy już od pierwszego dnia i każdego następnego dnia zawsze więcej i więcej poświęcając na to tylko 5 minut dziennie.

Jeżeli zechcesz dołączyć do mojej organizacji jestem w stanie zapewnić Ci ode mnie polskie instrukcję nadawania ogłoszeń oraz zaproszenie na polski webinar. Pokieruję Cię w każdym aspekcie programu, wyjaśnię każdą najmniejszą rzecz, otrzymasz ode mnie nie zbędne materiały, stworzymy odpowiedni dla Twojej osoby Plan marketingowy, i to Ty zadecydujesz czy będziesz nastawiony na zysk jednorazowy czy będziesz chciał zapewnić sobie dochód pasywny.

Nie podaje tu swojego ref-linka z tego powodu że dana osoba nie ma co się rejestrować bez odpowiednio nabytej wiedzy odnośnie tego programu. Najpierw nauka - następnie zarobek.

Jeżeli jesteś w jakimkolwiek stopniu zainteresowany zgłoś się do mnie na jeden z poniższych kontaktów.

Bartosz Rykowski
Tel.Kom: 668-952-275
Email: zeekgroup@gamil.com

Pozdrawiam