• Rejestracja
vBHELP.pl - polskie wsparcie vBulletin
  1. #1
    KamilTeamTV jest nieaktywny Początkujący
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    1

    Domyślnie Strona z darmową licencją vBuletin

    Witam nie jakie ls-forum.eu ma licencję za darmo.Mam dowody w postaci screena: http://s1.pokazywarka.pl/i/2103512/1...bez-tytulu.jpg
    Do tej pory groził mi że jak to zgłoszę to nie pozbieram indexu z strony.Lecz nareszcie daje to wam i proszę o radykalne środki.Nie może tego bezkarnie robić.Że nie ma licencji a licencja 500zł kosztuje.Jeżeli wykryjecie coś zgłoście się do ProSerwer.pl - Hosting WWW | Domeny | Serwery WWW za SMS
    Ostatnio edytowane przez KamilTeamTV ; 25.06.2013 o 11:02



  2. #2
    Marcin_J_ jest nieaktywny Stały bywalec
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    110
    Przydatne posty
    9

    Domyślnie

    Po co czekać na to, aż ktoś to zgłosi ?
    Sam zadziałaj.

    Proszę bardzo :
    Report Piracy URL


  3. #3
    :Adrian: jest nieaktywny Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    59

    Domyślnie

    jestem adminem tego forum głównym i lickę mam kupioną cymbale jeden. Matusz k moderator z vbhelp link do profilu http://vbhelp.pl/members/mateusz-k--1150/ jpomaga mi instalowac modyfikacje itd zatkało? pomagał mi kupować ją itd! Niech się tu wypowie!

    ---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

    a to że napisałem o darmowej chodziło dla pewnej osoby z warezu... bo się pytała co się stanie ...

    MateuszK niech sięwypowie na ten temat.. i twój dowód jest taki że możesz iść spać 13 latku.
    Mścisz się za to że każdy na forach o ls cię jeżdżą i że mi sięforum rozrosło? a ty stoisz w miejscu? Zejdź ze mnei bo za nękanie zgłosze cię do odpowiednich władź i piszę tutaj publicznie. Zgłoś mnie i niech sprawdzą mnei panowie z vbulletin bardzo proszę nic się nie stanie bo licka ponad 500 kosztuje.... a nie jak ty napisałeś 500.. hah

    najlepsze to jest

    Nie mam nic do ukrycia a jak zobaczyłem ten post twój to aż krew mnie zalała i naszłą mnie chęć aby cię znaleźć !
    i.Nie może tego bezkarnie robić.

    ---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

    Cytat Zamieszczone przez :Adrian: Zobacz posta
    jestem adminem tego forum głównym i lickę mam kupioną cymbale jeden. Matusz k moderator z vbhelp link do profilu http://vbhelp.pl/members/mateusz-k--1150/ jpomaga mi instalowac modyfikacje itd zatkało? pomagał mi kupować ją itd! Niech się tu wypowie!

    ---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

    a to że napisałem o darmowej chodziło dla pewnej osoby z warezu... bo się pytała co się stanie ...

    MateuszK niech sięwypowie na ten temat.. i twój dowód jest taki że możesz iść spać 13 latku.
    Mścisz się za to że każdy na forach o ls cię jeżdżą i że mi sięforum rozrosło? a ty stoisz w miejscu? Zejdź ze mnei bo za nękanie zgłosze cię do odpowiednich władź i piszę tutaj publicznie. Zgłoś mnie i niech sprawdzą mnei panowie z vbulletin bardzo proszę nic się nie stanie bo licka ponad 500 kosztuje.... a nie jak ty napisałeś 500.. hah


    ---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:36 ----------

    aha i z tym Do tej pory groził mi że jak to zgłoszę to nie pozbieram indexu z strony.Lecz nareszcie daje to wam i proszę o radykalne środki.

    od 3 miechów dałeś mi ignora... cwaniaku i jak miałem to pisać? Pisałem że nie pozbierasz indexu jak nei zmienisz plagiatu z twojego
    forum znaczy ikony nazwy rang itd a to różnica co nie? Mogę dać historię gg na zippy bo akurat miałem zapisane wszystko w notatniku. Pierwsze słyszę abym pisał takie cośdo Cb Panowie z administracji zbanujcie go a ja bo namowie z moją administracją zgłaszam tego gościa o nekanie na policję bo na wielu forach pisze o mnie i denerwuje mnie strasznie i czuje się osaczony.
    Ostatnio edytowane przez :Adrian: ; 14.07.2013 o 23:39


  4. #4
    cinek jest nieaktywny Początkujący
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez :Adrian: Zobacz posta
    jestem adminem tego forum głównym i lickę mam kupioną cymbale jeden. Matusz k moderator z vbhelp link do profilu http://vbhelp.pl/members/mateusz-k--1150/ jpomaga mi instalowac modyfikacje itd zatkało? pomagał mi kupować ją itd! Niech się tu wypowie!

    ---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

    a to że napisałem o darmowej chodziło dla pewnej osoby z warezu... bo się pytała co się stanie ...

    MateuszK niech sięwypowie na ten temat.. i twój dowód jest taki że możesz iść spać 13 latku.
    Mścisz się za to że każdy na forach o ls cię jeżdżą i że mi sięforum rozrosło? a ty stoisz w miejscu? Zejdź ze mnei bo za nękanie zgłosze cię do odpowiednich władź i piszę tutaj publicznie. Zgłoś mnie i niech sprawdzą mnei panowie z vbulletin bardzo proszę nic się nie stanie bo licka ponad 500 kosztuje.... a nie jak ty napisałeś 500.. hah

    najlepsze to jest

    Nie mam nic do ukrycia a jak zobaczyłem ten post twój to aż krew mnie zalała i naszłą mnie chęć aby cię znaleźć !
    i.Nie może tego bezkarnie robić.

    ---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

    Potwierdzam co kolega wyżej bo on nie łamie przepisów tak jak ty tylko jest uczciwy.
    a napisałes to chyba z zazdrości bo twoje forum ma 200 userów a ni 8 tysiecy prawie
    i sądze żę tylko po to sie zarejestrowałes żeby dac ten bezmyślny post
    i więcej cie tu nikt nie ujrzy

    a za takie oskarżenia sam mozesz zostać ukarany

    nie czepiaj sie uczciwych ludzi bo masz 13 lat i prawie wszystkich z ls'a zniecheciłeś sobą i swoim zachowaniem został ci tylko twoja paczka śmie..u


  5. #5
    Awatar Mateusz
    Mateusz jest nieaktywny vBHELP.pl Team
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    542
    Przydatne posty
    119
    Wpisów
    2

    Domyślnie Temat oznaczony jako "ROZWIĄZANY"

    Ten problem został rozwiązany, a wątek zamknięty.

    • Jeśli chcesz zadać nowe pytanie, załóż nowy wątek.
    • Jeśli masz wątpliwości odnośnie rozwiązanego problemu, poproś moderatora o otworzenie wątku.


Chmurka.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67