• Rejestracja
vBHELP.pl - polskie wsparcie vBulletin
Like Tree1Przydatne posty
  • 1 Autor SizeR
  1. #1
    TomaszAdam jest nieaktywny Początkujący
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    6

    Domyślnie szukam sponsora/inwestora

    witam.
    Jestem tutaj nowy i to co napiszę może wydawać się śmieszne ( przyznam, że głupio mi pisać o tym publicznie ) ale każdy kiedyś potrzebuje wsparcią osoby trzeciej.
    Tak więc poszukuje osoby/firmy, która byłaby skłonna pokryć koszty stworzenia forum tj. :

    - zakup licencji vb lub ip.b
    - konfiguracja
    - szata graficzna
    - domena
    - serwer
    - oraz ewentualne modyfikacje

    Za około 4 mc oddam 2x tyle ile dana osoba/firma włożyła w projek + ta firma/osoba uzyska 5% udziałów w nowej sp zoo ( będzie jednym z udziałowców ).

    Myślę, że wszystkim należy się wyjaśnienie tej śmiesznej sytuacji. A więc za 4 mc kończę szkołę i będę mógł złożyć wniosek o dofinansowanie z PUP na rozpoczęcie działalności + na zwrot kosztów wyposażenia miejsca pracy w moim mieście na nową firmę można dostać 40 tyś zł. Doradcy biznesowi, którzy pomagali mi pisać biznes plan jasno powiedzieli, że ten pomysł bez problemu powinien dostać te dofinansowanie ( kosultowałem to z kilkoma osobami ) ponadto pomysł po wysłaniu biznes planu dostał sie do finału konkursu organizowanego przez jednych z aniołów biznesu i jej jednym z 3 faworytów do wygranej ( finał będzie pod koniec maja ) tak więc oddanie kwoty nie będzie problemem.

    Pewnie większość się zastanawia co do tego wszystkiego ma forum To uzasadnie w prywatnej korespondencji.

    ps. istnieje możliwość spisania umowy

    Pozdrawiam
    T.P



  2. #2
    Awatar Mikey
    Mikey jest nieaktywny Banned
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    123
    Przydatne posty
    10

    Domyślnie

    Rozumiem, fajnie masz pomysł itd. W jakim wieku jesteś? Dostałem od Ciebie maila i troszkę z gramatyki jesteś słaby - "zabespieczenia". W taki projekt trzeba zainwestować min. 3 tys. jaką mam pewność, że pieniądze wrócą i jeszcze podobno zarobię, a nawet udziały w firmie. Jakim sposobem chcesz spisać umowę, nie posiadając jeszcze firmy?


  3. #3
    TomaszAdam jest nieaktywny Początkujący
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    6

    Domyślnie

    każdemu zdarzy się literówka.
    Umowę mogę podpisać jako osoba prywatna jakby Pan nie wiedział to taką umowę sporządza notariusz i to on ustala rzeczywistą wartość zabezpieczenia Pańskiego kapitału ( jeżeli to 3k to spokojnie zabezpieczenie może stanowić nowy laptop czy inny sprzęt ) zabezpieczenie ''kapitału'' może również wydać inna firma lub bank. Takie czynności mogę spokojnie wykonać jako osoba prywatna - do sporządzenia aktu notarialnego nie jest wymagana firma.
    A co do udziałów to już musi Pan wierzyć na słowo.


    Mam 20 lat


  4. #4
    Awatar Mikey
    Mikey jest nieaktywny Banned
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    123
    Przydatne posty
    10

    Domyślnie

    W porządku. Może i to był czysty wypadek, ale raczej patrzą się na to sponsorzy. Wolałbym przeczytać ofertę proponowaną właścicielom, czy osobą prywatnym 50 - razy, niż popełnić banalny błąd.
    Może i mieć Pan 20 lat - nie wnikam to, bo liczy się Twój pomysł na biznes, co prawda musi być oryginalny, by zaciekawić kogoś, który będzie nam pomógł w rozwijaniu się. Opisz na PW jakie masz plany i do czego ma służyć forum. Życzę powodzenia, pozdrawiam


  5. #5
    TomaszAdam jest nieaktywny Początkujący
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    6

    Domyślnie

    racja z tym błędem ale czasem coś takiego umknie nawet redaktorom w popularnych szmatławcach i tym co po nich poprawiają błędy tym bardziej, że ''zabespieczenie'' aż tak rażąco nie kaleczy języka


  6. #6
    SizeR jest nieaktywny Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    43
    Przydatne posty
    3

    Domyślnie

    Naprawde panowie nie macie nad czym rozmyslac tylko nad literowka czy tez bledem? To nie forum jezyka polskiego,kazdemu zdarza sie popelnic blad czy tez nie zwraca poprostu na to uwagi a wypominanie komus podobnych bledow jest dla mnie poprostu smieszne (nie urazajac przy tym nikogo)
    Temat nie dotyczy ortografi czy tez poprawnej polszczyzny,nie piszemy dokumentow itd wiec nie czepiajmy sie bledow w pisowni
    TomaszAdam uważa to za przydatne.


  7. #7
    TomaszAdam jest nieaktywny Początkujący
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    6

    Domyślnie

    Dziękuje wszystkim za zainteresowanie. Temat nadal aktualny


Chmurka.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67