• Rejestracja
vBHELP.pl - polskie wsparcie vBulletin
  1. #1
    Awatar Saelasti
    Saelasti jest nieaktywny Początkujący
    Dołączył
    Jun 2014
    Przegląda
    Polska
    Posty
    6

    Domyślnie Człowiek z wiedzą nt., vBulletin i licencją!

    Witam serdecznie.


    Tworzę z pewnym Zespołem pewien projekt Tibi dokładnie to serwer OT, który będzie miał na celu odrodzenie areny serwerów ots, a także przyciągnięcie graczy z powrotem do nich. To nie będzie ots typu te zwykłe co teraz można znaleźć i są tworzone przez ludzi.. to nie będzie serwer, który zaprzestanie z pracami po pewnym okresie czasu.. ten projekt to daleka przyszłość każdego jego członka Zespołu i całego projektu. Mam nadzieję, że tym projektem razem z moim Zespołem powalimy ludzi na kolana (dosłownie), ale dobra bez przechwałek przejdźmy dalej i kierujmy się do sedna tematu.

    Cele tematu (są aż 2):


    1. Na samym początku napisze, że w tym temacie przedstawiam mój projekt Tibii (dokładniej OTS) pod wersję 7.60, ale piszemy OTClienta także może własny protokół wypuścimy.
    2. Także temat ma na celu uzyskanie osoby z wiedzą na nt., vBulletin, licencją etc., aby mogła do Nas dołączyć, opisze wszystko zresztą niżej bierzcie popcorn, siadajcie i czytajcie temat.

    Story of Snawsong to projekt opierający się o Tibie 7.60, a opieramy projekt o ten stary klient, gdyż posiada on własny urok przyciągania i są ludzie, którzy tylko na Nim lubią grać, a na inne serwery nie wejdą. Mamy zamiar wytworzyć za pomocą ciężkiej pracy i wysiłku projekt, którego naprawdę nie widział nikt na własne oczy, zwalić ludzi z nóg. Posiadam Zespół, który to wszystko oferuje to ludzie, którzy posiadają w tej dziedzinie bardzo duże doświadczenie i każdy że tak powiem należy do starej gwardii (prawie każdy). Stara gwardia to ludzie, którzy przyczynili się ku rozwoju Tibi i serwerów OT właśnie 7.60, posiadamy programistę i grafika z firmy Kreatyni.pl, layout i funkcje = budowa cała bić będzie na głowę każdego.. ale zobacz co na start mniej więcej byśmy oferowali graczowi:


    • Crafting System

    Czy pożadny RPG obejdzie się bez tego systemu? Radość z posiadania czegoś własnego, unikalnego i rzadkiego to w MMO podstawa. Umożliwiamy więc naszym graczom zbieranie różnych receptur i składników. Jednak nie myślcie, że to wszystko. Możecie dowolnie eksperymentować nad składnikami co może popsuć część ekwipunku lub... znacząco go ulepszyć! Tak, wychodzimy z założenia, że bez ryzyka nie ma zabawy, a odkrywcy będą mogli zachować receptury dla siebie lub je zwyczajnie sprzedać.



    • System Głodu

    Jeżeli przez dłuższy czas nie będziesz nic jadł, nie znajdziesz sobie nigdzie jedzenia to tracisz swoje siły, życie i manę. Aż w końcu nie jesteś zdolny do funkcjonowania i umierasz. Tak, więc dla Ciebie będzie dużo lepiej jak będziesz zbierał jedzenie, które wypada ze stworzeń, aby przeżyć.



    • Mosty zwodzone

    Fajne urozmaicenie gameplay'a i grafiki na Atmosphere. Działa bardzo prosto, wystarczy użyć dźwigni bądź pogadać z odpowiednim NPC-em by most podniósł się/opadł w odpowiednim miejscu. PvP powinno być mocno urozmaicone, a GH z czymś takim to wspaniała sprawa. Kilka innych budynków także będzie miało tą właściwość, co uczyni je bardziej autentycznymi, a chęć ich zdobycia będzie większa.
    Piszemy także autorskiego klienta na bazie źródeł OTClienta dzięki czemu botom i nielegalnym oprogramowaniom mówimy 'narazie' i na pewno nie wystąpią chyba, że komuś chciałoby się pisać własnego bota specjalnie pod Nasz serwer. Nasz klient będzie wyposażony w całkiem nową grafikę główną, nowe itemy, nowe wyglądy czarów/potworów itd, funkcje, dźwięki itd. Nie będę zdradzał więcej informacji iż pracujemy po cichu, a konkretną, pierwszą zapowiedź projektu powinniśmy zaprezentować za jakiś czas.
    Więcej nie zdradzę iż to wszystko tajemnica, pracujemy po cichu choć już trochę informacji udostępnionych mamy i w sieci się znajdują. Poniżej opisuje to o co mi dokładnie chodziło i zależy mi na tej osobie bardzo.


    Szukam człowieka, który posiada przede wszystkim takie oto cechy/rzeczy potrzebne do Naszej pracy razem/współpracy:

    • osoba musi posiadać trochę czasu i być zaangażowana z lekka w projekt cały, musi mieć czas na forum i sprawy z Nim związane,
    • osoba musi posiadać obowiązkowo licencję na forum 4.x+ z możliwością każdą, którą ona udostępnia,
    • osoba pracowałaby w projekcie razem z resztą Zespołem tzn., tylko mną iż to ja bym zajmował się forum razem z Technikiem,


    Nasze forum aktualnie stoi na plikach nulledowskich, gdyż musiałem je na czymś postawić. Wiadomo, że te pliki posiadają dziury, są błędne, nie czytają wszystkiego etc., a więc podsumowując to tak:

    Szukam osoby, która chciałaby poznać ten świat i wtoczyć się coś w projekt, która posiada pliki licencyjne i normalną, legalną licencję i udostępni będzie ta osoba mogła wykonywać to:



    1. Osoba pozostaje Technikiem Naszego forum i razem ze mną nad Nim pracuje tzn., dba o nie i o cały wygląd jego, szczególnie o funkcjonalność tzn., potrafi poprawić pluginy, grzebać w stylu etc., taki typowy technik do pomocy do mnie,
    2. Osoba posiada doświadczenie z vBulletiniem i chciałby to wszystko bardziej poznać i się zagłębić. Fajnie, gdyby osóbka potrafiła kodować style pod fora bo My kończymy layout pod ACC i na jego bazie wykonywać pod forum będziemy to także obowiązkiem tej osoby byłoby zakodowanie tego z moją pomocą oczywiście.
    3. Osoba ta musiałaby udostępnić pliki licencyjne do zainstalowania, po przeprowadzonej rozmowie najlepiej, aby podpięła maila bym mógł sam ściągać pluginy itd.


    Po prostu mówiąc na sam koniec: Szukam forumowego technika do pomocy przy forum i nie tylko + zapoznanie go i wgłębienie z projektem.


    Kontakt do mnie:

    GG: 50596507
    Mail: saelasti@sofs.eu
    lub też tutaj.
    Czekam na propozycje.



  2. #2
    Awatar Saelasti
    Saelasti jest nieaktywny Początkujący
    Dołączył
    Jun 2014
    Przegląda
    Polska
    Posty
    6

    Domyślnie

    Refresh!


  3. #3
    Awatar Saelasti
    Saelasti jest nieaktywny Początkujący
    Dołączył
    Jun 2014
    Przegląda
    Polska
    Posty
    6

    Domyślnie

    Odświeżam ref 2#!


  4. #4
    Joachim jest nieaktywny Początkujący
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    14

    Domyślnie

    Jaka płaca?


  5. #5
    Awatar Saelasti
    Saelasti jest nieaktywny Początkujący
    Dołączył
    Jun 2014
    Przegląda
    Polska
    Posty
    6

    Domyślnie

    Pisałem, że z początku ciężko o kwotę pieniężną, ale da się załatwić, na pewno:
    Obecnie możemy zaoferować własne wyspy i pacc na pewną ilość dni (zależnie od wkładu), pozycja na forum + wkład w projekt w iluś tam % na pewno bo forum to ważna rzecz, na pewno po jakimś tygodniu lub po ciężkiej pracy technika jakiś przelew na konto ode mnie itd itp.

    Jest Pan zainteresowany? Byłoby świetnie!


  6. #6
    Joachim jest nieaktywny Początkujący
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    14

    Domyślnie

    Zgłoś się na PW.


  7. #7
    Awatar Khuznath
    Khuznath jest nieaktywny Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Przegląda
    Koszalin
    Posty
    24

    Domyślnie

    Refresh na prośbę autora.


Chmurka.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67