• Rejestracja
vBHELP.pl - polskie wsparcie vBulletin
  1. #1
    Awatar falon
    falon jest nieaktywny Advanced Member
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    911
    Przydatne posty
    3

    Domyślnie [Spolszczenie] VBay

    Witam.
    W załączniku jest spolszczenie w postaci pliku .xml do powyższej modyfikacji.
    Spolszczyłem poprzez forum po czym wyciągłem plik .xml ze spolczeniem tej modyfikacji.
    Spolszczenie instaluje się dodając nowy język z nadpisywaniem języka polskiego.
    Spolszczenie jest wykonane pod wymagania mojego forum, dlatego pewne frazy będzie trzeba zmienić pod siebie. Zmiany jest łatwo zaprowadzić. Wystarczy wyszukać frazę w danym języku, wyedytować i zmienić tekst na żądany. Przetłumaczone jest wszystko (oprócz chyba kilku fraz, których nie dało się spolszczyć na forum bez edycji plików) co mogłem do tej pory przetestować i zauważyć. Prawdopodobnie coś jeszcze wyskoczy, a może nie
    Ale poprawki jak pisałem łatwo zrobić z poziomu forum panela administracyjnego: Języki i Frazy > Szukaj we Frazach.

    Opcje zapłaty są przerobione z cash, other, paypal na za pobraniem, inne, przedpłata. Do tych opcji są 3 obrazki, nalezy je podmienić nowymi z odpowiednimi napisami: Za pobranim, Przedpłata, Inne.
    Oczywiście można to wszystko ustawiać po swojemu.

    Jest to wersja: VBay 1.1.9., którą znajdziecie tutaj: VBay! Transform your vbulletin into an auctionhouse! - vBulletin.org Forum
    Załączone pliki Załączone pliki



  2. #2
    Awatar falon
    falon jest nieaktywny Advanced Member
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    911
    Przydatne posty
    3

    Domyślnie

    Tu do spolszczenia jest naprawdę mnóstwo jak zauważyłe. Więc za jakiś czas zamieszcze pożądne pełne spolszczenie.


  3. #3
    Awatar falon
    falon jest nieaktywny Advanced Member
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    911
    Przydatne posty
    3

    Domyślnie

    Witam.
    W załączniku jest spolszczenie w postaci pliku .xml do powyższej modyfikacji.
    Spolszczenie instaluje się dodając nowy język z nadpisaniem języka polskiego.

    Spolszczenie jest wykonane pod wymagania mojego forum, dlatego pewne frazy będzie trzeba zmienić pod siebie. Zmiany jest łatwo zaprowadzić. Wystarczy wyszukać frazę w danym języku danej modyfikacji, wyedytować i zmienić tekst na żądany. Przetłumaczone jest prawie wszystko.
    Od strony użytkownika brak przetłumaczonego słowa Domestic i Worldwide (widziane, kiedy przegląda się daną aukcję). I tylko tam pisze Domestic zamiast Polska i Worldwide zamiast Świat.
    Przed instalacją modyfikacji należy jeszcze wyedytować plik product-bay.xml i w 995 linijce zamienić "Time Left:" na "Do końca aukcji:"

    Należy także zamienić plik cpnav_vbay.xml na zamieszczony przeze mnie. Spolszczy nam to wtedy Menu VBaya w lewym panelu administracyjnym.

    Od strony Panelu Administracyjnego brak spolszczenia dla opcji spod: Dodaj Kategorię, Kontrola Aukcji, Kontrola Kategorii. Ale jest to mało znaczące proste słownictwo.

    Ewentualne poprawki jak pisałem łatwo zrobić z poziomu forum panela administracyjnego: Języki i Frazy > Szukaj we Frazach. Tam kopiujemy fragment frazy, którą chcemy zmienić, po znalezieniu frazy edytujemy ją i zmieniamy treść na żądaną.

    Opcje zapłaty są przerobione z cash, other, paypal na za pobraniem, inne, przedpłata. Do tych opcji są 3 obrazki, nalezy je podmienić nowymi z odpowiednimi napisami: Za pobranim, Przedpłata, Inne.
    Oczywiście można to wszystko ustawiać po swojemu. Poprzez zmianę treści fraz jak powyżej napisałem.

    Jest to dla wersja: VBay 1.1.9., którą znajdziecie tutaj: VBay! Transform your vbulletin into an auctionhouse! - vBulletin.org Forum


    Enjoy!

    Moderatora proszę o usunięcie dwóch powyższych postów i tego tekstu oczywiście.
    Załączone pliki Załączone pliki


Podobne wątki

  1. Spolszczenie do 4.0
    By FOMFNY in forum Spolszczenia
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 08.01.2011, 18:17
  2. Spolszczenie do 4.0.5
    By adao in forum Spolszczenia
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06.08.2010, 18:24
  3. [Mod] VBay
    By Maxtor in forum Pytania i problemy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21.09.2008, 21:17
  4. Spolszczenie
    By Olun in forum vBulletin 3
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27.07.2008, 15:29
  5. VBay spolszczenie
    By MyCoins in forum Pytania i problemy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28.01.2008, 12:34
Chmurka.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67