• Rejestracja
vBHELP.pl - polskie wsparcie vBulletin
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
  1. #1
    Awatar DawPi
    DawPi jest nieaktywny Stały bywalec
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    .pl
    Posty
    145

    Domyślnie Ekipa vB się wykrusza..

    Tyle tu piszecie, a wg mnie o ważnej informacji nie dajecie cynku ludziom.

    Otóż, niedawno szeregi vB opuścił jeden z jej głównych twórców - niejaki Kier:
    Seeing as the information has already leaked, it is apparent that my continued silence on the matter is only leading to further speculation, so here are the facts.
    Some time ago, I submitted my resignation and have since been working through my notice period. When this period is completed, I will no longer be the vBulletin lead developer, nor an employee of Jelsoft in another role.
    I will not go into further details at this time, except to say that the decision to leave was my own, and was not the result of a staffing reshuffle by Internet Brands, who are indeed in the process of hiring more people for the vBulletin team.

    Ponoć w ostatnich trzech miesiącach aż trzech członków ekipy opuściło jej szeregi.

    Strona, skąd mam info: http://forums.invisionpower.com/topi...aving-jelsoft/


    Ekipa się wykrusza.
    [B]forum.invisionize.pl[/B] - polski support IP.Board



  2. #2
    Awatar header
    header jest nieaktywny Advanced Member
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Myszków
    Posty
    661
    Przydatne posty
    5
    Wpisów
    7

    Domyślnie

    Nie ma ludzi nie zastąpionych..
    Mój Blog

    Oferty w sprawie konfiguracji i pomocy przy vBulletin proszę kierować na PW lub GG.

    Kliknij by napisać PW
    GG : 20650


  3. #3
    Awatar Max
    Max
    Max jest nieaktywny There's something in the Air ...
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    4 775
    Przydatne posty
    252
    Wpisów
    13

    Domyślnie

    Ojejku, wielkie halo... Firma jak każda inna, słyszałeś o rotacji pracowników, świeżej krwi w firmie?
    Napisałeś temat w takim kontekście jakbyś sugerował, że już wkrótce vBulletin przestanie być rozwijany. Gość jak sam napisał miał powód, aby zrezygnować, podobnie jak Bill Gates zrezygnował z prowadzenia Microsoft czy Stefan Jobs (tymczasowo) z prowadzenia Apple. Wg mnie nie jest to treść ważniejsza niż to o czym "tak dużo tutaj piszemy", czyli pomoc polskim użytkownikom od strony technicznej.
    A co do Twojego pięknego podsumowania... ciężko mówić o wykruszaniu, nawet jeśli odeszły 3 osoby to oficjalnie zostało podane, iż zasiliło co najmniej paręnaście (w związku z pisaniem vBulletin 4.0).
    Czy tu jest w ogóle jakieś pole do dyskusji?


  4. #4
    Ds-Box jest nieaktywny Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    56
    Przydatne posty
    1

    Domyślnie

    @DawPi Po naszemu to się mówi TOŚ POKOZOŁ


  5. #5
    Awatar DawPi
    DawPi jest nieaktywny Stały bywalec
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    .pl
    Posty
    145

    Domyślnie

    Nie, po naszemu to się mówi - nie spodziewałem się innych odpowiedzi. Trzeba zdjąć klapki z oczu i jako jedyny temat podjął Max. Reszta tylko wtóruje i próbuje sobie nabić wirtualne punkciki reputacji. Ale to za mało.


    Pozdrawiam,
    DawPi
    [B]forum.invisionize.pl[/B] - polski support IP.Board


  6. #6
    Awatar Max
    Max
    Max jest nieaktywny There's something in the Air ...
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    4 775
    Przydatne posty
    252
    Wpisów
    13

    Domyślnie

    Co ma piernik do wiatraka? Podjąłeś temat teamu vB, otrzymałeś ode mnie odpowiedź, która neguje Twój punkt widzenia ("rozpada się"). Natomiast Twój ostatni post nawiązuje... do wypowiedzi aprobujących moje zdanie? Wydaje mi się, że powinieneś nawiązać konkretnie do mojej wypowiedzi jeśli już odpisujesz.


  7. #7
    MatKus jest nieaktywny Advanced Member
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    247

    Domyślnie

    Zmiana szefa projektu lub innego kluczowego pracownika zawsze spowalnia na pewien czas projekt, ale nie oszukujmy się, vB to nie jest aż tak rozbudowany skrypt. To nie Windows czy nawet gra komputerowa, tutaj zmiennik jest w stanie przejąć pałeczkę w kilka dni, a jeśli Jelsoft o tym wcześniej pomyślał, ktoś już od jakiegoś czasu jest szkolony na miejsce odchodzącej osoby.
    Szczególnie, że mają zamiar (i już częściowo go realizują) zatrudnić wielu nowych ludzi.

    Rotacja pracowników jest w każdej firmie (może poza jednoosobowymi ) i prawdę mówiąc, jest to mało interesujące z mojego, to jest zwykłego klienta, punktu widzenia.
    były administrator forum.tibia.pl
    administrator forum.tibiaspy.com


  8. #8
    cizu jest nieaktywny Advanced Member
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    454

    Domyślnie

    Opuścił, bo kto inny prowadzi projekt 4.0 ?
    niedawno wyszedł kolejny update - nie widzę ŻADNEGO powodu by podejmować taki temat chyba że kier odchodzi skrypt będzie miał kogoś z nowym pomysłem.

    A wydaje mi się, że cały czas nieudolnie próbujesz nie wiem po co reklamować się tutaj i przy okazji próbujesz obrażać.. hmm, nie wiem może to jakaś próba uświadamiania nas że mamy wybór ale cóż na prawdę rotacje pracowników nie są znaczące chyba że są to ludzie niezastąpieni, a takich w vB nie ma.


  9. #9
    Awatar Grzegorz
    Grzegorz jest nieaktywny Ja tu tylko sprzątam
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1 620
    Przydatne posty
    111

    Domyślnie

    Trzeba na to spojrzeć tez z innej strony, nie wiadomo z jakiego powodu odszedł. Może to jakieś sprawy rodzinne? Albo po prostu uznał, że czas na odpoczynek i że ktoś inny może go zastąpić
    Potrzebujesz stylu dla swojego forum? Chcesz przenieść styl z vbulletin 3 na vbulletin 4? Pisz PW


  10. #10
    cizu jest nieaktywny Advanced Member
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    454

    Domyślnie

    albo znudziło go i szuka ciekawszego projektu?


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. CODE się rozciąga
    By Flangerious in forum Pytania i problemy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28.11.2009, 22:50
  2. Forum się rozciąga
    By Flangerious in forum Pytania i problemy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23.11.2009, 21:03
  3. Posty same się ucinają
    By michalp in forum Pytania i problemy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09.07.2008, 00:49
  4. Czy da się ?
    By greemer in forum Rozmowy webmasterów
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31.03.2008, 19:40
  5. Co się zmieniło?
    By caleodao in forum Pytania i problemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18.03.2008, 16:54
Chmurka.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67