• Rejestracja
vBHELP.pl - polskie wsparcie vBulletin
  1. #1
    Awatar vBB
    vBB
    vBB jest nieaktywny Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    79
    Przydatne posty
    1

    Domyślnie Duże fora na pirackim vBulletin - znacie jakieś?

    Witam. Chciałem spytać o to, czy znacie jakieś duże fora, które są/był na pirackiej wersji vBulletin bez licencji?



  2. #2
    Awatar falon
    falon jest nieaktywny Advanced Member
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    911
    Przydatne posty
    3

    Domyślnie

    Niech zgadnę! - przynajmniej 30%
    A po co Ci to?


  3. #3
    hasiek24 jest nieaktywny Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    99

    Domyślnie

    Na pewno jest spora liczba takich for, ale własnie po co Ci to. Tak żeby Polak na Polaka ;/


  4. #4
    Awatar vBB
    vBB
    vBB jest nieaktywny Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    79
    Przydatne posty
    1

    Domyślnie

    A te które obecnie są? Jakieś konkrety bym prosił.

    Po co mi to: na pewno nie po to, żebym kogokolwiek zgłaszał czy cokolwiek robił... Po prostu, dla własnej wiadomości.
    Nie mam zamiaru zgłaszać z kilku powodów i generalnie nie lubię kapować. Chciałbym tylko się rozejrzeć jak wygląda życie na takich forach, z resztą, nie pytajcie po co, tylko jeśli znacie, to napiszcie
    Ostatnio edytowane przez vBB ; 10.02.2010 o 19:19


  5. #5
    Lucas jest nieaktywny Stały bywalec
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    129
    Przydatne posty
    2

    Domyślnie

    Zadajesz bardzo nieodpowiednie pytanie. Zajmij się sobą, a innych zostaw w spokoju. Nikt Ci nie będzie robił listy for z piratem. Jak chcesz wiedzieć to się sam naucz rozpoznawać. Mnie nie obchodzi czy ty mówisz, że nie lubisz kapować, samo to, że pytasz o taką rzecz na Ciebie rzutuje cieniem.
    Zajmuje się pozycjonowaniem w Google oraz optymalizacją witryn pod kątem wyszukiwarek. Bogate doświadczenie w vB:
    Konfiguracje vBseo, instalacja modyfikacji, konfiguracja forum, przenoszenie for, naprawa błędów, aktualizacje. -> Kontakt: PW


  6. #6
    Awatar vBB
    vBB
    vBB jest nieaktywny Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    79
    Przydatne posty
    1

    Domyślnie

    Wiem, że to tak może wyglądać. Niestety, inaczej tego nie mogłem napisać, tylko prosto z mostu. Tak jest najuczciwiej. Nie chce listy.... chciałem jakiś przykład, nawet mógł być jeden...
    Trudno.


  7. #7
    meschiash Gość

    Domyślnie

    vBB, zbyt wiele Twoich postów na vbhelp.pl związanych jest z wersją nuled. Już Tobie pisałem w innym temacie. Masz phpBB3 i chcesz przenosić na vB. Nie masz się czego bać. Będzie chodzić. Jeśli szukasz pomocy w piraceniu to trafiłeś w złe miejsce.


  8. #8
    Awatar vBB
    vBB
    vBB jest nieaktywny Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    79
    Przydatne posty
    1

    Domyślnie

    Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Nie używam, nie zamierzam i nie będę używał wersji nulled. Po prostu. Takie mam zasady. Nie chcę również szukać pomocy w piraceniu. Niedługo może jak kupię licencję, to się przekonacie, że mówiłem prawdę. Póki co jestem bardzo ciekawy jak to wszystko wygląda. Nie chce nikomu uprzykrzać życia, ani sobie też, nie mam na to czasu, nie chce mi się. Wersję nulled sprawdziłem i skasowałem. Ważne, że sprawdziłem sobie jak to wszystko wygląda w praktyce. I tylko po to się pytałem tutaj, jeśli coś nie działało. Wiem, że to są tylko słowa, ale nie pozostaje Wam nic innego jak uwierzyć mi albo nie - prosty wybór. Gdybym nie napisał, że korzystam z wersji nulled, to co? Wtedy byście pomagali...? Logicznie rzecz biorąc to tak, wiadomo, chcecie być legalni. Rozumiem to i szanuje. Ale moglibyście być też ludźmi i chociaż trochę pokierować...

    PS. Ciekawe ilu z Was instalowało swoje LEGALNE fora vB poprzez NIELEGALNEGO Windowsa...

    PSS. To tak tylko w celu zrozumienia. I już się nie odzywam, będę tylko czytał :-]


  9. #9
    Awatar falon
    falon jest nieaktywny Advanced Member
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    911
    Przydatne posty
    3

    Domyślnie

    PS. Ciekawe ilu z Was instalowało swoje LEGALNE fora vB poprzez NIELEGALNEGO Windowsa...
    Chyba tylko fora i Kasperskiego mam legalnego haha.


  10. #10
    Awatar Max
    Max
    Max jest nieaktywny There's something in the Air ...
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    4 775
    Przydatne posty
    252
    Wpisów
    13

    Domyślnie

    vBHELP działa na pirackim skrypcie.

    end of topic : )


Podobne wątki

  1. Najładniejsze fora vBulletin
    By Seba in forum Luźne dyskusje
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08.06.2011, 05:23
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11.02.2011, 00:58
  3. Nazwa tematu, a duże litery
    By Slateer in forum Pytania i problemy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18.11.2010, 03:50
  4. Duże załączniki
    By caleodao in forum Pytania i problemy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15.11.2009, 22:00
  5. Duże załączniki - problem
    By falon in forum Pytania i problemy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09.11.2009, 22:06
Chmurka.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67