• Rejestracja
vBHELP.pl - polskie wsparcie vBulletin
  1. #1
    Niub jest nieaktywny Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    25
    Przydatne posty
    3

    Domyślnie Ucinanie wyświetlanego menu moderacji

    O tuż mam styl i na tym stylu dzieje się tak:

    Jak to naprawić?
    Wszystkie buttony które są po prawej tak ścina ;/



  2. #2
    Awatar Grzegorz
    Grzegorz jest nieaktywny Ja tu tylko sprzątam
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1 620
    Przydatne posty
    111

    Domyślnie

    Z twojego profilu:
    Cytat Zamieszczone przez Niub
    Adres Forum: nie mam
    Czyli nie masz forum, więc nie masz problemu. A tak na poważnie: To pole po coś jest. My ze szklanej kuli, ani fusów nie wróżymy.
    Potrzebujesz stylu dla swojego forum? Chcesz przenieść styl z vbulletin 3 na vbulletin 4? Pisz PW


  3. #3
    Niub jest nieaktywny Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    25
    Przydatne posty
    3

    Domyślnie

    Nie rozumiem?
    Jak mam przemieścić ten guzik nieco w lewo?...

    @EDIT
    Znalazłem linię odpowiadającą za to:
    Kod:
    	<div id="inlinemod_formctrls" class="popupmenu nohovermenu">
    				<a href="javascript://" class="popupctrl"><span class="ctrlcontainer">{vb:rawphrase moderation_tools} (<span id="thread_inlinemod_count">0</span>)</span></a>
    				<ul class="popupbody popuphover">
    					<vb:if condition="$show['deletethread']">
    						<li><label><input type="radio" name="do" value="deletethread" checked="checked" /> {vb:rawphrase delete_threads}&hellip;</label></li>
    						<li><label><input type="radio" name="do" value="undeletethread" /> {vb:rawphrase undelete_threads}</label></li>
    					</vb:if>
    					<vb:if condition="$show['spamctrls']">
    						<li><label><input type="radio" name="do" value="spamthread" /> {vb:rawphrase delete_threads_as_spam}&hellip;</label></li>
    					</vb:if>
    					<vb:if condition="$show['openthread']">
    						<li><label><input type="radio" name="do" value="open" /> {vb:rawphrase open_threads}</label></li>
    						<li><label><input type="radio" name="do" value="close" /> {vb:rawphrase close_threads}</label></li>
    					</vb:if>
    					<vb:if condition="$show['approvethread']">
    						<li><label><input type="radio" name="do" value="approvethread" /> {vb:rawphrase approve_threads}</label></li>
    						<li><label><input type="radio" name="do" value="unapprovethread" /> {vb:rawphrase unapprove_threads}</label></li>
    					</vb:if>
    					<vb:if condition="$show['movethread']">
    						<li><label><input type="radio" name="do" value="stick" /> {vb:rawphrase stick_threads}</label></li>
    						<li><label><input type="radio" name="do" value="unstick" /> {vb:rawphrase unstick_threads}</label></li>
    						<li><label><input type="radio" name="do" value="movethread" /> {vb:rawphrase move_threads}&hellip;</label></li>
    						<li><label><input type="radio" name="do" value="mergethread" /> {vb:rawphrase merge_threads}&hellip;</label></li>
    					</vb:if>
    
    					{vb:raw template_hook.inlinemod_thread_bottom}
    
    					<li>&nbsp;</li>
    
    					<li><label><input type="radio" name="do" value="viewthread" /> {vb:rawphrase view_selected_threads}</label></li>
    					<li><label><input type="radio" name="do" value="clearthread" /> {vb:rawphrase clear_thread_list}</label></li>
    
    					<li class="formsubmit">
    						<input type="submit" class="button" value="{vb:rawphrase proceed_ellipsis}" />
    					</li>
    
    				</ul>
    			</div>
    		</vb:if>
    		</div>
    Tylko jak zmienić? ;/
    Ostatnio edytowane przez Niub ; 28.04.2011 o 19:07


Chmurka.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67