Witam !

Aktualnie działam i zarabiam na rynku jakim jest PPA, czyli uploadowanie plików itp. Prowadzę serwis, który zajmuje się wydwaniem hacków do gier na różne platformy gry.

Co raz częściej osób inwestuję w SEO, dlatego ja również postanowiłem kogoś poszukać kto ze chce ze mną nawiązać dłuższą i skuteczną współpracę. Nie chce tutaj bardzo się rozpisywać, więcej informacji przekażę osobie, która będzie wstępnie zainteresowana i która mniej więcej zna rynek zagraniczny który oferuję hacki do gier na różne platformy, bo będziemy działać wyłącznie na rynek zagraniczny + youtube.

Jeżęli chodzi o SEO jestem w stanie zapłacić do 300 zł miesięcznie.

Druga sprawa to youtube, tutaj rynek ostatnio jest bardzo ciężki jeżeli chodzi o osiągnięcie topki(1-5 miejsc). Nie mam zbyt dużego doświadczenia w tym, próbowałem różnych płatnych metod i niestety żaden film dłużej niż kilka godzin nie utrzymywał się w topce na odpowiednie frazy związane z hackami do gier na różne platformy. Więc jeżeli ktoś faktycznie zna i posiada jakiś sprawdzony "przepis" na utrzymanie filmu dłużej w topce również bardzo proszę o kontakt. Ta sprawa bardzo mnie interesuję.

Po skontaktowaniu się ze mną udzielę, więcej informacji.

Proszę o kontakt tylko e-mail:

newteamppa@gmail.com

Pozdrawiam