Dzień dobry wszystkim,


ja nazywam się Bartek Adamczyk i dzisiaj chce pokazać Wam mój system stworzony specjalnie do zarabiania na bazach mailingowych:
O mojej firmie możecie poczytać na łamach:


Nie chciał pracować dla rodziców. Uruchomił serwis Monetyzujemy - Bartłomiej Adamczyk - MamStartup


monetyzujemy-bartlomiej-adamczyk


Monetyzujemy – czyli zarabianie na bazach mailingowych [wywiad] - affmarketing.pl


Klienci, którzy nam zaufali
Moja historiaSam osobiście tematem zarabiania w Internecie zająłem się już jakieś 10 lat temu, gdzie zarabiałem tak jak prawie wszyscy zaczynali...czyli robiłem projekty stron internetowych za 300 zł . Do dzisiaj pozostała mi znajomość Photoshopa, którą czasami wykorzystuję.


Misja firmy


Ja osobiście wierzę, że przyszłością reklamy Internetowej jest jej automatyzacja. I do tego dążę również w Monetyzujemy.pl. Ktoś pewnie z Was mógł skojarzyć naszą działalność ze spamem, bo wysyłamy reklamę na mailing i tutaj muszę wyprowadzić część z Was z błędu. Tworzymy specjalni autorski SUPER MONETIZE SYSTEM gdzie analitycy analizują, które konkretne reklamy podobają się i są najbardziej skuteczne w wybranych segmentach odbiorców (tz. targetach). Ponieważ, moja firma będzie działać i rozwijać się tylko wtedy, gdy będziemy kierować reklamy do użytkowników którzy chcą je oglądać.


Cel firmy


Tak jak każde młode przedsiębiorstwo, chce, aby moja firma również sprawie się rozwijała, dlatego współpracuje z dostawcami baz mailingowych oraz zaczynam konsultacje z programistami Big Data, gdzie cały czas staram się ulepszać proces zachodzący w mojej firmie. Mamy aspiracje międzynarodowe i są już w tym zakresie pierwsze sukcesy.


Kogo poszukuje do współpracy?


1. Właścicieli: serwisów internetowych, aplikacji mobilnych/facebookowych, sklepów lub usług internetowych oraz baz mailingowych.


2. Osób, które potrafią generować bazy mailingowe w szybki i systematyczny sposób (również na innych rynkach, nie tylko w PL).


3. Analityków Big Data i programistów, którzy potrafią wykorzystywać i analizować duże zbiory danych pod względem reklamy internetowej.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Dodatkowo w 2012 stworzyłem konferencję Mentorzy e-Biznesu gdzie filmik możecie zobaczyć na YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=CoUf1UUWLoY


W razie pytań, jestem dostępny. Odpowiem tutaj albo na mailu. Dodatkowo, zapraszam na kawę do naszego biura w Krakowie.