• Rejestracja
vBHELP.pl - polskie wsparcie vBulletin
 1. #1
  repas jest nieaktywny Początkujący
  Dołączył
  sty 2014
  Posty
  7

  Domyślnie nie jestem w stanie rzucić palenia

  chciałbym przestać palić, bo moja mama, która pali 30 lat właśnie miała zawał, doktor powiedział, że przyczyną są właśnie papierosy. 2. #2
  piotrex jest nieaktywny Stały bywalec
  Dołączył
  cze 2010
  Posty
  181
  Przydatne posty
  4

  Domyślnie

  Witam,

  Wiesz co da się żyć trzeba w siebie uwierzyć i da się wszystko Nie powiem że jest łatwo ale wszystko można zrobić trzeba chcie


 3. #3
  SizeR jest nieaktywny Użytkownik
  Dołączył
  kwi 2013
  Posty
  43
  Przydatne posty
  3

  Domyślnie

  Polecam e-papierosy,zawieraja nikotyne ktora sama w sobie nie jest szkodliwa,jednak uzaleznia (to jest to co Cie ciagnie do papierosa) ale nie zawiera reszty tego g... ktore maja zwykle papierosy.
  W sumie wychodzi na to ze nadal palisz ale sie nie trujesz i z nim stopniowo mozesz zmniejszac dawke nikotyny(liquidy z mniejsza dawka nikotyny,inaczej slabszy papieros) z czasem zucajac palenie.
  Wychodzi taniej i zdrowiej nawet gdybys nie zucil
  Ps.nie kupuj pierwszych lepszych liquidow,g...sa warte,nie wiesz co w nich jest,lepiej dolozyc pare zlotych wiecej,wiesz co zawieraja i naprawde czuc jak bys palil zwykla fajke


 4. #4
  Overtorqued jest nieaktywny Początkujący
  Dołączył
  kwi 2014
  Posty
  1

  Domyślnie

  Jest takie powiedzenie: chciec to moc. Wszystko kontroluje Twoja glowa. Rzucilem palenie z dnia na dzien bo chcialem. Teraz pale kubanskie cygara bo tez chce. Nie uda Ci sie rzucic dla nikogo ani dlatego ze mama miala zawal.
  Musisz sam chciec I to wszystko.
  Good luck.


 5. #5
  dixi jest nieaktywny Początkujący
  Dołączył
  gru 2014
  Posty
  1

  Domyślnie

  Mi w rzucaniu palenia pomogły tabletki tabex + chęc rzucenia.
  Wcześniej próbowałem biorezonansu i pomogł na 3 dni.
  Są jeszcze jakieś leki przepisywane przez lekarza, koszt kuracji ok 400zł. 6. #6
  Roztropek jest nieaktywny Początkujący
  Dołączył
  gru 2009
  Posty
  15

  Domyślnie

  Desmoxan!! nie palę już 3 tygodnie


 7. #7
  makaronik jest nieaktywny Początkujący
  Dołączył
  lut 2015
  Posty
  8
  Przydatne posty
  1

  Domyślnie

  epapierosy mi osobiście wcale ie pomogły jak rzucać t rzucać całkowicie, wszystko co papierosopodobne.
  a w tabsy noe wierzę, jak ktoś chce rzucić i ma silną wolę to rzuci bez takich bajerów


 8. #8
  hoanglong jest nieaktywny Początkujący
  Dołączył
  paź 2015
  Posty
  4

  Domyślnie

  Aktualizacja tak często, jak to możliwe, aby utrzymać swoich czytelników szczęśliwy. W zwyczaju interakcji z nimi. Jeśli nie można połączyć się z czytelnikami, którzy czują się z Tobą kontaktować. Pamiętaj, że kiedy zaniedbują swój blog, zapomina również i zawodzi swoich czytelników.


  Pamiętaj, aby nie nadużywać słowa kluczowe, wtyczki, obrazy i reklam. Nadmierne korzystanie z ich narzędzi będzie wyszukiwarek, aby swoją stronę jako spam, które będzie można umieścić z tyłu. Utrzymać naturalną pisanie, i niech płynie w płynny styl.


  Upewnij się, częste aktualizacje. W celu zwiększenia i utrzymania ruchu, trzeba dać nowe treści w sposób regularny. Jeśli nie oferują nowe treści często czytelnicy nie będą mieli motywacji do dalszego zwiedzania. To dobry pomysł, aby co najmniej jeden post na co dzień.


  Trzymaj wiadomości krótkie i na temat. Twój blog powinien być wypełnione informacji, ale być zwięzłe i łatwe do odczytania. Nikt nie oczekuje szczegółowego głębokość mowy Szekspira, gdy przychodzi do sporządzenia pisemnej bloga. Są zainteresowani w ciele jego temat, bez przypraw! Friv 3
  Friv 10
  Friv 5
  Utrzymać zdrowie swoim blogu. Aby to zrobić, trzeba aktualizować i utrzymywać swój blog, ale atrakcyjna nawet dokonać drobnych zmian od czasu do czasu. Zapewni to, że czytelnicy mogą łatwo uzyskać dostęp do witryny i wrócą.


  Adres wszystkie komentarze na swoim blogu, nie biorąc niczego zbyt osobiście. Bez względu na to, co piszesz, ludzie czasami krytykować. Jeśli czytasz trochę konstruktywnej krytyki, znajdziemy sposoby wykorzystania go w celu poprawy swojego bloga. Ci, którzy są negatywne i destrukcyjne, odpowiadać grzecznie i przejść. To pokaże większe poczucie profesjonalizmu i zachwyci czytelników.


  Trzymaj swoich postów krótkie i bezpośrednie. Podczas gdy głębia i szczegółowość są istotne cechy, które należy rozważyć, to idzie i prawdopodobnie straci zainteresowanie czytelników. Czytelnicy Blogger Szablony nie chcesz przeczytać szczegółowy czasu wiadomość tylko znaleźć trochę informacji. Innymi słowy, koncentrują się na mięso wiadomości, a nie garnizonu.
  Blogger Templates
  , Twój blog może być postrzegane tylko przez miliony ludzi na całym świecie. Zawsze należy tę myśl w głębi swojego umysłu. Nie masz pojęcia, jak wiele osób na swoim blogu może osiągnąć. Musimy pamiętać, że ten blog lub frazę, że człowiek może zmienić świat.


 9. #9
  lukaszsko jest nieaktywny Początkujący
  Dołączył
  gru 2016
  Posty
  1

  Domyślnie

  Mój kolega wspominał o książce która bardzo dobrze działa. Wiem, że może to brzmi dziwnie, ale dzięki niej rzucił palenie i podobno jego dwie koleżankom z pracy też się udało w ten sposób zrzucić palenie
  Kontakt - Kraków Ekoplast okna plastikowe


 10. #10
  sinki jest nieaktywny Początkujący
  Dołączył
  gru 2016
  Posty
  1

  Domyślnie

  Musisz w siebie uwierzyć! I spróbować wytrwać w swoim postanowieniu. Albo jeśli już kompletnie sobie nie radzisz, a chcesz rzucić to może udaj się do specjalisty?


  Siłownia i zajęcia fitness Kraków - Energym crossfit kraków


Chmurka.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67