Witam !

Tak jak napisałem w temacie szukam pozycjonera do współpracy. Oczywiście zależy mi na wy pozycjonowaniu mojego serwisu internetowego. Wszelkie szczegóły co do fraz przedstawię po kontakcie ze mną jak i dokładną specyfikę serwisu.

Zdaję sobie sprawę że wiele takich osób działa odpłatnie w tej dziedzinie, dlatego ja zaznaczam, że nie jestem w stanie zaoferować wynagrodzenia pieniężnego takiej osobie ! .
Za podjęcie się współpracy jestem w stanie zaoferować reklamę na całej powierzchni serwisu. Jestem w stanie również polecać daną osobę/ firmę co jakiś czas poprzez mój serwis. Jeżeli dana osobna ma inne propozycję serdecznie zapraszam do kontaktu na pewną dojdziemy do porozumienia.

Szukam osób początkujących, albo doświadczonych. Najważniejszą dla mnie kwestią jest to iż szukam osoby która podejmie współpracę z moją osobą nie oczekując wynagrodzenia pieniężnego a przystając na inną propozycję rozliczenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu ofertą serdecznie zapraszam do kontaktu tylko i wyłącznie email: projectgroup@o2.pl

Pozdrawiam