Witam serdecznie !


Działam w branży PPA czyli w sieciach reklamowych. Posiadam swój serwis na którym obecnie działam i zarabiam od nie dawna. Mam pomysł, narzędzia i chęci. Zainwestowałem sporo pieniędzy w powstanie tego serwisu. Posiadam stosowne doświadczenie i umiejętności. Konkretyzując dziedzina, którą się zajmuję to gry na przeróżne platformy. Swoje produkty przeznaczone są dla ludzi z całego świata.


Postanowiłem swój biznes rozwinąć i poszukuje wspólnika, który zna się skutecznie na SEO lub takiego, który potrafi wypromować film w obleganej niszy do topki 1-5 i aby tam się utrzymywał bardzo długo. Niestety na pozycjonowaniu całkowicie się nie znam, a nie ukrywam, że biznes w którym działam nie ma ograniczeń finansowych jeżeli zapewni mu się bardzo skuteczne pozycjonowanie/promowanie. Zadaniem przyszłego wspólnika będzie wyłączne skupienie się na pozycjonowaniu serwisu a reszta będzie należała do mnie, od znalezienia odpowiedniej niszy, po stworzenie jej itp.


Poszukuję wyłącznie konkretnych i zdecydowanych osób. Proszę o kontakt osoby dojrzałe i odpowiedzialne, gdyż tylko z takimi jestem w stanie podjąć współpracę. Mam swoje priorytety i będę dążył do ich zrealizowania. Od przyszłego wspólnika będę wymagał zaangażowania i dyspozycyjności. Jestem w stanie się spotkać jeżeli będzie taka konieczność gdyż biznes ten traktuję bardzo poważnie. Więcej informacji udzielę po skontaktowaniu się ze mną.


Zainteresowane osoby proszę o kontakt na chwilę obecną tylko E-mail:


kuman_project@o2.pl


Pozdrawiam