Witam !


A więc krótko i konkretnie. Szukam osoby/osób, które potrafią pozycjonować serwisy na rynek zagraniczny. Zależy mi na pozyskaniu trafficu wyłącznie z krajów po za Polski a dokładniej z całego swiata. Nasz kraj czyli Polska nie bardzo mnie interesuję. Prowadzę serwis, który dla mnie zarabia i zarobki zależą bardzo od SEO i skutecznego pozycjonowania, dlatego postanowiłem znależć kogoś, kto będzie zainteresowany podjąć współpracę ze mną na konkretnych warunkach. Więcej o serwisie jestem w stanie udzielić po kontakcie ze mną.


Co mogę zaoferować ?


Na chwilę obecną nie dużo. Wiem doskonale, że proces pozycjonowania to bardzo długi proces jak i również kosztowny. Niestety na chwilę obecną mnie na to nie stać. Mam nadzieję, że gdy mój biznes ruszy wtedy będę w stanie mógł zainwestować dużo więcej.


A więc konkretnie mówiąc jestem w stanie zapłacić 150 zł z góry. Wiem, że to mało ale na chwilę obecną nie stać mnie na większą inwestycję(dużo więcej poszło w inwestycję w portal). Jest to mała kwota, ale jestem dodatkowo w stanie zawrzeć umowę i określony %% od przychodów z mojego biznesu. Jestem otwarty na propozycję, jednak kwota 150 zł nie jest do negocjacji przynajmniej na chwilę obecną.


Ta oferta skierowana jest do osób, które chcą zyskać doświadczenie przy bardzo ciekawym projekcie, lub takich którzy uważają, że tego rodzaju współpraca może być ciekawa. Szukam ludzi z czasem i którzy mają wiedzę na temat pozycjonowania. Jestem w stanie każdej osobie przedstawić dokładniejsze szczegóły. Mimo, że oferta może nie jest bardzo atrakcyjna bardzo proszę o kontakt osoby, które wstępnie są zainteresowane.


Bardzo proszę o wyłącznie kontakt E-mail(Proszę nie pisać wiadomość PW):


kuman_project@o2.pl


Pozdrawiam