• Rejestracja
vBHELP.pl - polskie wsparcie vBulletin
 1. #1
  Młody jest nieaktywny Użytkownik vBHELP.pl
  Dołączył
  lut 2008
  Posty
  608
  Przydatne posty
  2

  Domyślnie dhosting.pl

  http://dhosting.pl/

  Co myślicie o tej firmie? Według mnie oferta niezła

  dKonto Personal +

  Chcesz założyć własną funkcjonalną stronę internetową, ale nie chcesz wydać na to całych oszczędności? Wybierz dSerwer Personal!

  >Pojemność serwera 3 GB
  >Baza MySQL/InnoDB
  >Kont FTP brak limitu
  >Skrzynki pocztowe gratis!
  >Roczny pakiet transferu 300GB

  dKonto Business

  Mała strona przedsiębiorstwa, forum dla znajomych i pracowników lub wymagająca strona osobista? To konto jest dla Ciebie!

  >Pojemność serwera 6 GB
  >Baza MySQL/InnoDB
  >Kont FTP brak limitu
  >Skrzynki pocztowe gratis!
  >Roczny pakiet transferu 600GB

  dKonto Enterprise

  Utrzymujesz sklep internetowy cieszący się dużą oglądalnością? Potrzebujesz wielu funkcji i niewielu ograniczeń? To dla Ciebie!

  >Pojemność serwera 8 GB
  >Baza MySQL/InnoDB
  >Kont FTP brak limitu
  >Skrzynki pocztowe gratis!
  >Roczny pakiet transferu 1TB 2. #2
  Awatar WoG
  WoG
  WoG jest nieaktywny vB Specialist
  Dołączył
  lut 2008
  Posty
  2 812
  Przydatne posty
  297
  Wpisów
  1

  Domyślnie

  Oferta dość kusząca...

  Przeszukałem internet w celu znalezienia opinii i oto niektóre z nich:

  POZYTYWNE:

  Współpracuję z tą firmą od niedługiego czasu, ale pierwszy tydzień poświęciłem na dogłębne testowanie wykupionego pakietu i zgłaszanie ewentualnych błędów które znalazłem, lub pytanie supportu co i jak zrobić gdy nie byłem czegoś pewien - reakcja techników jest natychmiastowa i bardzo konkretna, udzielali mi odpowiedzi na wszystkie pytania... przejrzystość FTP jest na bardzo wysokim poziomie, szybkość serwerów również nie jest przeciętna, autorski panel zarządzania jest wyśmienity - przejrzysty i bardzo łatwy, bez problemu można dotrzeć do tego do czego chcemy szybko mieć dostęp, a niezbędne tipsy (podpowiedzi) są bardzo przydatne, fakt faktem - brakuje niektórych opcji jak backupu, zarządzania hotlinkiem czy opcji katalogów na hasło itp...ale pomimo tego faktu - brakujące części są doskonale opisane w dokumentacji do której jest szybki dostęp.
  W razie wątpliwości sprawny support szybko odpowiada i je rozwiewa... Ponadto napotkałem tam wiele bardzo przydatnych funkcji - jak np. powiadomienie o e-mailu na GG czy możliwość zaparkowania swojej domeny nie tylko jako webhosting, ale także jako domena Jabbera i to z transportami GG! Informowanie o zaległych fakturach jest również bardzo przyjazne i ma się do tego niewiarygodnie szybko dostęp.

  Ogólnie moja ocena jest bardzo dobra, pomimo mało istotnych braków ich usługi można bardzo łatwo konfigurować i zawsze uzyskać pomoc na ich temat!
  POLECAM!. Uważam, że mam do czynienia z ludźmi rozsądnymi. Usługa hostingu jest naprawdę przyzwoita a helpdesk zadziwia kompetencją i minimalnym czasem reakcji. Niewątpliwym plusem jest to, że dhosting.pl potrafi dostosować swoje usługi do klienta. Przykładem jest uruchomienie po tygodniu systemu statystyk, o które poprosiłem. W mojej ocenie są więc elastyczni oraz otwarci na potrzeby klientów. Jeśłi hosting w Polsce ma być opłacany z naszych kieszeni, niech te pieniądze płyną do firmy dhosting bo to, co oni proponują wybiega daleko poza znane w Polsce standardy.
  Firmę dhosting.pl ce[&#@%][&#@%][&#@%][&#@%]e pełen profesjonalizm oraz nowatorskie rozwiązania. Nie starszne im nowe wyzwania. Po przejściu na ich serwery odczułem (nie tylko ja) bardzo wielką różnicę, oczywiście jak najbardziej pozytywną. Maszyny są stabilne, a łącza zapewniają szybki dostęp do stron. Dużym plusem jest położenie serwerów, co niesie za sobą bardzo niskie pingi. Warto wspomnieć o szybkim, bezproblemowym kontakcie z administratorami, którzy zawsze służą pomocą.
  NEGATYWNE:

  Nie mogę powiedzieć, żebym był zadowolony z usług dhosting. Ceny mają raczej wysokie - JAK NA nową, wchodzącą na rynek firmę (wcześniejsze dokonania ludzi z dhosting w ogóle mnie nie zachwycały).
  Dpanel nie jest dla mnie przejrzysty, może i ładnie wygląda ale uważam go za mało funkcjonalny. Moim zdaniem o niebo lepszy jest cPanel, który oferuje obecnie w Polsce już wiele firm.
  Z obsługą klienta też miałem problemy, już na początku współpracy, dlatego moja ogólna ocena tej firmy jest niska. Nie polecam i nie wykupię więcej żadnych usług w dhosting.
  To jakaś kompletna kpina. Słaby kontakt, kiepskie łącza do internetu. Zdecydowanie nie polecam. W tej cenie można kupić o wiele lepszą jakość.
  OGÓLNIE:
  dhosting.pl to kontynuacja demonek.com
  ceny są średnie, zadowolenie klientów z tego co widzę póki co jest pozytywne, dobra obsługa techniczna i mała awaryjność
  google odpowie na prawie wszystkie pytania
  Pingi ładne, na poziomie 9-10ms czyli pewnie serwery w PL mają. Wszystko wyjaśni się dziś :]

  Ich data center to chyba to http://www.hostingcenter.pl/

  Widać, że młoda ekipa się tym zajmuje. To dobrze bo szybciej się uczą i są bardziej przychylni ludziom, gdyż zapewne pamiętają czasy kiedy im nawalały serwery i jak musieli użerać się z usługodawcą
  Z tego co wyczytałem to działali wcześniej pod: http://demonek.com/

  Z poważaniem,
  WoG

  Ty też możesz pomóc spolszczać vBulletin 5: GitHub.com
  "Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną"


Chmurka.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67