vBulletin 3.7.0 Beta 5

JEST TO WYDANIE BETA, KTÓRE NIE MA ŻADNEGO OFICJALNEGO SUPPORTU!

Jeśli nie masz doświadczenia w wykonywaniu backup'ów, bądź też nie umiesz poradzić sobie z ewentualnymi błędami - nie instaluj tej wersji!

Po żmudnym okresie naprawiania błędów i optymalizacji wszystkich elementów, nadszedł czas na przedstawienie wam ostatniej wersji beta skryptu vBulletin 3.7.0, zanim wydamy wersję finalną.

Klienci, którzy już wcześniej pracowali na wersji vBulletin 3.7.0 Beta powinni dokonać aktualizacji skryptu, aby być pewnym, że wszystkie zgłoszone do nas błędy zostały wyeliminowane.

Konwersacje
vBulletin 3.7.0 Beta 5 przedstawia nową opcję, którą jest Konwersacja, dzięki której wiadomości wysyłane pomiędzy dwoma użytkownikami zostały przedstawione w nowej, ujednoliconej formie. Aby uaktywnić tą opcję, należy kliknąć na odnośnik "View Conversation" w otrzymanej wiadomości.


Informacje końcowe:
Jest to oprogramowanie w wersji BETA. Jeśli nie masz doświadczenia w wykonywaniu backup'ów, bądź też nie umiesz poradzić sobie z ewentualnymi błędami - nie instaluj tej wersji!

Użytkownicy powinni wziąść pod uwagę, ze jest to publiczna wersja Beta, a nie certyfikowana, stabilna wersja i zastosować się do poniższych zastrzeżeń:
  • Nie otrzymujesz wsparcia ze strony Jelsoft na tę wersję. Instalujesz ją na własną odpowiedzialność.
  • Niektóre z drobnych błędów nie zostały poprawione więc wersja ta nie powinna być uruchamiana na forach, które wymagają bezbłędnego działania.
  • Powinieneś wykonać pełną kopię bazy przed aktualizacją do wersji Beta.
  • Jeśli zdecydujesz się na instalację tej wersji pamiętaj, że będą wydawane nowe wersje Beta wraz z naprawianiem kolejnych usterek oraz wykrywaniem nowych błędów. Nie instaluj tej wersji jeśli nie zamierzasz być na bieżąco z nowo wydawanymi produktami.
  • Impex nie jest na razie w stanie obsłużyć wersji 3.7 i nie będzie aż do wydania stabilnej wersji 3.7.0