Tłumaczenie wiadomości z vbseo.com
Uwaga wszyscy klienci i przyjaciele vBSEO, z dumą ogłaszamy ze vBSEO 3.6.0 RC1 jest teraz dostępne dla wszystkich licencjonowanych użytkowników poprzez downloads area!

Zauważ jednak: Ciągle jednak zmagamy się z szeregiem kwestii związanych z integracją z MAXCDN, w związku z tym, darmowe konto promocyjne 1TB na CDN będzie dostępne w wersji vBSEO 3.6.0 Gold. Dla wszystkich tych którzy aktualnie używają MaxCDN, lub jakiegoś innego rozwiązania CDN, vBSEO CP zawiera opcje pozwalające Ci skonfigurować forum do pracy z twoim CDN.

Nowości w vBSEO 3.6 Beta 1

1. System "Lubię to": "Wykres społecznościowy" twoich użytkowników.
Spopularyzowany przez Facebooka, robi karierę wszędzie na forach i w aplikacjach webowych. System "Lubię to" pozwala Twoim użytkownikom w łatwy sposób wyrażać opinię na temat użyteczności materiałów, przez nich samych zamieszczanych na forum. Co najważniejsze, ta aktywność tworzy sieć danych która działa jak "Wykres społecznościowy", otwierając Ci drzwi do mnóstwa użytecznych funkcji, tworzących wiele nowych sposobów interakcji, miedzy użytkownikami a forum. Jedną z nich jest umożliwienie użytkownikom znalezienia najbardziej użytecznej zawartości strony w jak najprostszy sposób(sprawdź "Drzewo popularności poniżej"). Inne zastosowanie dla tych danych to możliwość wypromowania najpopularniejszej zawartości dla wyszukiwarek internetowych, poprzez Search Engine Friendly lub przez ustawienie priorytetów dla Search Engine XML sitemaps.

2. vBSEO "Likes Tree"("Drzewo popularności") - Na nowo definiuje sposoby interakcji użytkowników z forum
Ta funkcja daje Ci (i Twoim użytkownikom) natychmiastowy podgląd popularności postów w temacie, pozwalając Ci szybko znaleźć najbardziej użyteczne wiadomości bez względu na długość konwersacji. Funkcja ta jest częścią założenia które mówi że uzyskać z forum jak najwięcej użytecznych informacji w jak najkrótszym czasie.

3. Integracja z MaxCDN: Szybsze strony = Lepsze SEO
Wyszukiwarki internetowe i użytkownicy pokochają Twoja stronę. Dowiedziono że im strony szybciej się ładują tym wyższa jest ich pozycja w wynikach. vBSEO nawiązało współpracę z MaxCDN, aby zapewnić szybsze czasy ładownia strony dla swoich klientów.
Nowo licencjonowani otrzymają roczne konto na MaxCDN, ważne dla 1TB transferu danych. Konto jest warte 39,95 USD i jest dostępne za darmo dla tych którzy kupią nową licencję vBSEO lub przedłużą ważność starej(Ograniczenie: jedno konto na jednego użytkownika). vBSEO 3.6.0 Beta 1 zapewnia integrację z MaxCDN poprzez panel vbseo.

4. Inne nowości
  • Naprawa błędów
  • Social Bookmark Support for the vBulletin CMS
  • Relevant Replacements Support for the vBulletin CMS