• Rejestracja
vBHELP.pl - polskie wsparcie vBulletin
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
 1. #1
  Awatar Max
  Max
  Max jest nieaktywny There's something in the Air ...
  Dołączył
  sty 2008
  Posty
  4 775
  Przydatne posty
  252
  Wpisów
  13

  Domyślnie Tragedia w Smoleńsku

  Z powodu wielkiej tragedii jaka miała miejsce dzisiaj w Smoleńsku, forum vBHELP.pl przybrało żałobny design. Taki pozostanie przez cały czas trwania żałoby narodowej, czyli przez tydzień.
  Jeśli Wy również chcecie wdrożyć taki styl na swoim forum, zapraszam tutaj: http://vbhelp.pl/czarny-styl-zalobny...html#post30581


  Od siebie składam kondolencje wszystkim Polakom, straciliśmy głowę państwa i wielu czołowych polityków, dowódców wojskowych i duchownych. 2. #2
  meschiash Gość

  Domyślnie

  Faktycznie przykre jest jeśli tyle osób ginie. O katastrofie dowiedziałem się zanim pojawiła się w NEWSach. Miałem też informację, że na pokładzie była para prezydencka. Wraz z coraz nowszymi newsami pojawiały się nazwiska innych uczestników feralnego lotu.

  Przy tej tragedii pragnę wyrazić ubolewanie nad tym, że katastrofa samolotu CASA nie nauczyła nas, że tyle osób, które zajmują tak ważne stanowiska państwowe nie powinny latać razem.
  Poza prezydentem, marszałkami i wieloma reprezentantami sejmu i senatu zginęli dowódcy sił powietrznych RP, wojsk lądowych RP, wojsk specjalnych RP, marynarki wojennej RP oraz dowódca garnizonu Warszawa.

  Z przyczyn tej tragedii poległo również moje forum ale o tym napiszę w innym miejscu.....................


 3. #3
  Awatar Marek607
  Marek607 jest nieaktywny Stały bywalec
  Dołączył
  lut 2009
  Posty
  394
  Przydatne posty
  1
  Wpisów
  2

  Domyślnie

  Nigdy nie lubiłem Kaczyńskiego ani wogóle PIS-u.
  Ale był on prezydentem - najważniejszą osobą w państwie. Miał wielu przeciwników i zwolenników.
  Ale w taki dzień jak dzisiaj , po takiej tragedii gdzie zginęło 100 osób w tym kilkanaście najważniejszych w państwie nie patrze na to czy go lubiłem czy nie - zginął wraz z innymi i jest to tragedia.
  Pisanie o tym że kaczka nie umie latać itp. jest bardzo nie na miejscu - okazuje to brak szacunku wobec władzy. Dosadniej: skoro wy macie w dupie władzę to ona ma Was też w dupie. i koło sie zamyka.
  Zawsze miałem vbhelp i ludzi stąd za naprawdę inteligentnych, ale dzisia to niektórzy pokazali że nie warto z nimi gadać.
  Pozdrawiam :)


 4. #4
  Awatar Anash
  Anash jest nieaktywny Użytkownik
  Dołączył
  cze 2008
  Posty
  73

  Domyślnie

  Wszedłem tu dziś, jak pewien czas nie byłem i mi ręce opadły. Byłem pewien, że vBhelp to forum dorosłych, poważnych i dojrzałych ludzi, którzy umieją się zachować gdy wymaga tego sytuacja. Wypowiedzi day-dreamera i falona po prostu zwaliły mnie z nóg... Sam nie byłem wielbicielem naszego prezydenta, nie zgadzałem się z jego polityką ani kilku innych osób lecących na pokładzie tego samolotu. Ale nigdy nikomu nie życzyłbym śmierci, a tym bardziej nie okazywał w tak bezczelny sposób swojego braku szacunku. Nie każdego trzeba lubić, ale szacunek należy się każdemu. Wasze komentarze są karygodne i wstyd mi za takich ludzi. Nikt nie dał Wam prawa do rozliczania nikogo z jego uczynków. To była głowa państwa polskiego, jego żona, politycy, wojskowi, duchowni a także normalni ludzie, zwykła załoga samolotu. To wielka strata dla narodu. I nie patzę tylko na to kim oni byli. Bo właśnie dziś sam pierwszy raz spojrzałem na niektórych z nich jak na normalnych ludzi, którzy zostawili w żałobie swoje rodziny, przyjaciół. Którzy chcieli żyć, mieli jakieś plany, nie spodziewali się takiego obrotu wydarzeń. Nie różnili się niczym od nas, i właśnie dlatego jest to tak wielką tragedią. Bo Ci, którzy zostali także są tacy jak my. Ale nie każdy potrafi to widać zrozumieć i szanować tych, którzy już odeszli...
  Ostatnio edytowane przez Anash ; 11.04.2010 o 15:12 Powód: literówki
  Maciek :)


 5. #5
  caleodao jest nieaktywny Stały bywalec
  Dołączył
  sty 2008
  Posty
  121

  Domyślnie

  Tego tematu to tu nigdy być nie powinno, zmiana skórki forum to też drobna przesada wystarczyło podkreślić logo czarną wstążeczką. Nikomu źle nie życzę, nie mam też zamiaru opłakiwać nikogo z ludzi którzy oddali życie w dniu dzisiejszym. To jakie będzie miała konsekwencje dzisiejsza tragedia czas pokaże, a komentarze co niektórych użytkowników są... każdy niech sam sobie odpowie.


 6. #6
  Awatar Max
  Max
  Max jest nieaktywny There's something in the Air ...
  Dołączył
  sty 2008
  Posty
  4 775
  Przydatne posty
  252
  Wpisów
  13

  Domyślnie

  Wypowiedzi niestosowne do sytuacji zostały usunięte.
  Użytkownicy falon i day-dreamer pokazali nam poziom dyskusji na onecie, dziękujemy.

  Dodam też, że nie jest to temat na dyskusję o skinie forum. Dzisiaj miały miejsce sprawy dużo ważniejsze. Proszę wszystkich o kulturalny poziom wypowiedzi, w dobrym tonie na czas żałoby narodowej.


 7. #7
  David jest nieaktywny Użytkownik
  Dołączył
  lut 2010
  Posty
  65

  Domyślnie

  Tak to wielka tragedia dla nas wszystkich.Dla wszystkich polaków to ogromy cios, głowy państwa odeszły,mam nadzieje że wszystko będzie dobrze,ale cieszy mnie to że Polska pokazała że umie się zjednoczyć.


 8. #8
  Awatar araj
  araj jest nieaktywny Advanced Member
  Dołączył
  sty 2008
  Przegląda
  Dania
  Posty
  431
  Przydatne posty
  2

  Domyślnie

  ogromna tragedia,współczuję rodzinom i najbliższym, muszę tu napisać,że zgadzam się z medialnymi opiniami, które pytają: "Jakie procedury pozwoliły na to, aby w jednym samolocie leciało tylu na raz czołowych głów w państwie?", zawsze trzeba założyć ...coś...i tak np. premier nie może lecieć razem z prezydentem, no i życzyłbym sobie z całego serca ,aby wyrazy współczucia pani Merkel i Miedwiejewa były szczere,cieszy mnie,że politycy zapomnieli o różnicach partyjnych, a naród pokazał ,że też to potrafi...ogromna tragedia,która zapisze się w kartach jako: Katyń 1940-Katyń 2010


 9. #9
  legend jest nieaktywny Początkujący
  Dołączył
  sty 2010
  Posty
  2

  Domyślnie

  Katyń znowu zarządał Polskiej krwi, tak straszne miejsce wryje się w naszą pamięć jako miejsce 2 strasznych tragedii, miejsce, którego nigdy nie zapomnimy , będziemy pamiętać, o tragediach która tak bardzo w nas uderzyły, uderzyły w Polskę, ale z każdej tragedii trzeba wyciągać wnioski, coś takiego nie powinno się wogóle wydarzyć, ale się wydarzyło, teraz jest czas smutku i cierpienia, czas pokory i bólu po tak wielkiej stracie, straciliśmy coś więcej niż prezydenta, orzeł stracił swa koronę.
  I już nigdy nie będzie ona taka sama


 10. #10
  Awatar falon
  falon jest nieaktywny Advanced Member
  Dołączył
  lip 2008
  Posty
  911
  Przydatne posty
  3

  Domyślnie

  no cóż skoro to wątek tylko dla cierpiących
  oto jak się rzesze polaków tak na prawdę przejmują co się stało: 1400 osób online i tylko 2 strony w tym wątku [....]

  // + 3 pkt karne za linkowanie do warezu.
  Ostatnio edytowane przez falon ; 11.04.2010 o 20:24


Chmurka.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67