Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Mam pewien problem, którym chciałbym się z Wami podzielić. Otóż już od długiego (a nawet bardzo długiego) czasu szukam jakiegoś systemu quizów, który chciałbym podpiąć pod moje forum. Niestety nic konkretnego w sieci nie mogę znaleźć. Mam tylko jeden wymóg. Quiz musi pokazywać na samym końcu wynik w postaci strony z pytaniami, z podkreślonymi prawidłowymi odpowiedziami + odpowiedziami błędnie zaznaczonymi przez użytkownika. Innymi słowy nic trudnego, ale jakoś wszystkie skrypty, które przepatrzyłem, nie mają takiej opcji.

Najpierw padło na Inferno Quiz. Wszystko byłoby fajnie, ale na końcu quiz wysyła PM do użytkownika zamiast wyświetlić wynik na stronie. Opisałem to szczegółowo na forum vbulletin.org (w tym poście), ale jak dotąd nikt mi nie odpisał :/ Może ktoś z Was będzie wiedział jak to rozwiązać? To byłby dobry skrypt, ale tylko z tymi opcjami, których potrzebuję.

Następnie szukałem w sieci skryptów napisanych w javie oraz php. 99,9% z nich pokazuje wynik quizu na zasadzie: zdobyłeś 3/20 poprawnych. Takie rozwiązanie odpada. Musze mieć quiz, który wyświetli stronę z poprawnymi odpowiedziami, podkreślonymi na niebiesko oraz ze złymi (podanymi przez użytkownika) na czerwono. Wymyśliłem więc, że stworzę dodatkową stronę (statyczną, jako np. custom template w vb) dla quizu i tam ręcznie podkreślę poprawne odpowiedzi. Rozwiązanie byłoby dobre, ale nie ma w nim zaznaczonych opcji, które wybrał użytkownik.

Ogólnie rzecz biorąc mam już dość. Naszukałem się w sieci jakiegoś konkretnego rozwiązania, ale niestety nic mi z tego nie przyszło. Proszę więc Was o pomoc. Czy znacie jakiś skrypt quizu, który mógłby mi się przydać? Czy potrafilibyście naprawić Inferno Quiz (z tego co wiem to jest to bardzo proste, ale ja nie potrafię tego zrobić - zapłacę za pomoc? Czy znacie może jakieś inne wyjście na stworzenie quizu w obrębie custom template w VB?

Pozdrawiam