• Rejestracja
vBHELP.pl - polskie wsparcie vBulletin
 1. #1
  tempo jest nieaktywny Stały bywalec
  Dołączył
  cze 2008
  Posty
  167

  Domyślnie Brutalne oblicze świata - hcfor.pl

  Nadszedł czas na przedstawienie mojego forum.

  Chciałbym zaznaczyć, że niektóre z postów mogą zawierać treść uznaną za nieodpowiednią.

  Nie chciałbym tutaj łamać punktu 3 regulaminu, ale uważam że nie ma na forum żadnych treści niezgodnych z prawem PL.

  Faktem jednak jest, że część materiałów na forum ukazanych jest bez cenzury i ktoś mógłby uznać je za np. akt pornografii - zapewniam jednak, że nie jest to w żaden sposób promowanie tego zjawiska a zawarte zdjęcia i teksty mają charakter wyłącznie EDUKACYJNY.


  Jednocześnie chciałbym przedstawić ważną informację, blinkującą na głównej stronie:


  WAŻNE!!! ZANIM WEJDZIESZ PAMIĘTAJ: FORUM ZAWIERA TREŚCI DRASTYCZNE I DLA NIEKTÓRYCH DEMORALIZUJĄCE. JEŻELI JESTEŚ NIEPEŁNOLETNI - WYJDŹ!

  HCfor - Brutalne Oblicze Świata


  Co do stylu, to cały czas nad nim pracuje. Jest świeżo po zmianie, więc jeszcze nie dopieszczony. Elementy tj, buttony i wykończenia grafik cały czas In progress


  Proszę o poważne potraktowanie tematu i nie usuwanie linka jako nieodpowiedniego.

  Czekam na ocenę forum a nie jego zawartości. 2. #2
  Awatar Max
  Max
  Max jest nieaktywny There's something in the Air ...
  Dołączył
  sty 2008
  Posty
  4 775
  Przydatne posty
  252
  Wpisów
  13

  Domyślnie

  Czemu ma służyć te forum? Jeśli "przedstawieniu brutalnego oblicza świata" to myślę, że jest błędnym krokiem, bo świat sam przedstawia nam swoje brutalne oblicze... A doszukiwać powinniśmy się tego pogodnego.


 3. #3
  tempo jest nieaktywny Stały bywalec
  Dołączył
  cze 2008
  Posty
  167

  Domyślnie

  Istotą forum nie jest propagowanie przemocy czy rozpowszechnianie zła, ale ukazanie brutalności życia, otaczającego nas nieszczęścia - zderzenie z rzeczywistością.

  Forum zawiera materiały drastyczne i kontrowersyjne, które mogą na niektóre osoby oddziaływać demoralizująco i oburzająco.
  Administrator publikując materiały nie ma zamiaru wywoływać takich odczuć u osób je oglądających..

  Forum ma służyć uświadamianiu: W przypadku działu Tragiczne wypadki drogowe - Ukazywać bez cenzury skutki wypadków wiążących się z szaleństwem na drogach, nieprzestrzeganiem i lekceważeniem przepisów itd.

  W przypadku Tragedii Zwierząt - Ukazywać brutalność człowieka w stosunku do zwierząt w kraju i na świecie, tym samym promować wszelkie akcje pomocy dla zwierząt i uświadamiać, jak człowiek potrafi być okrutny i że jest to niedopuszczalne w krajach europejskich oraz ukazuje i ostrzega przed zachowaniami w kulturach np. azjatyckiej.

  W przypadku chorób i mutacji - zapoznawać i przedstawiać ogrom nieszczęść ludzkich, uczyć tolerancji a także pomóc w rozumieniu problemu chorób innych ludzi. Ostrzegać przed konsekwencjami zaniedbań, profilaktycznie uczyć o nieznanym.  Każdy z działów niesie ze sobą nową wiedzę przydatną dla odnalezienia się w społeczeństwie,

  Wystarczy poczytać opinie użytkowników, którzy dotychczas zarejestrowali się na forum. (Dział przywitaj się lub zbesztaj)


  A teraz pytanie: Gdzie ocena wizualna? ;]


 4. #4
  Awatar Max
  Max
  Max jest nieaktywny There's something in the Air ...
  Dołączył
  sty 2008
  Posty
  4 775
  Przydatne posty
  252
  Wpisów
  13

  Domyślnie

  Forum całkiem ciekawie się prezentuje wizualnie, dopasowany styl. Proponuję jednak zmienić ikony statusu for, buttony (choć z tego co napisałeś pracujecie nad tym). Zaktualizowany skrypt, proponuję zmienić ścieżkę do admincp oraz modcp.

  Nie daje jednak spokoju tematyka forum... Cokolwiek byś nie napisał ja tam widzę miejsce dla fanatyków, bo ludzie, którzy nie tolerują takich działać w 98% nie mają ochoty podziwiać ich efektów na fotografiach, komentować.
  Widzę też kilka działów potwierdzających moje zdanie (Body Modification, Doświadczenia, Hard Core Fetish etc.).
  W mniejszym stopniu i na mniejszą skalę forum jest w stanie ukazać co dzieje się w otaczającym nas świecie, a niekoniecznie powiedziano o tym w mediach. Jednak prawda jest taka, że większość ludzi woli żyć w błogiej nieświadomości dopóki coś nie dotknie bezpośrednio ich samych. Czy jest sens ich tak "brutalnie" uświadamiać tego nie wiem. Nie podoba mi się też podejście ludzi na forum. Odnoszę wrażeniem iż uważają świat za jedną wielką katastrofę, że na świecie nie ma nic dobrego jest wyłącznie zło czające się z każdego kąta.
  Brrr...mrocznie.


 5. #5
  tempo jest nieaktywny Stały bywalec
  Dołączył
  cze 2008
  Posty
  167

  Domyślnie

  Chciałbym się znów bronić ;]

  Ludzi, którzy nie mają ochoty oglądać takich zdjęć, wychodzą po przegladnięciu jednego lub kilku tematów - ale uwierz mi - część wraca, zżeranych ciekawością. Użytkownicy sami piszą, jak to ich znajomi ukradkiem przeglądają hcfor, odwracając się przez ramię czy kolega z pracy nie widzi co robią, by nie uznał ich za nienormalnego czy dewiata. Dla mnie to jest chore podejście. To temat Tabu a jednak forum prowadzone jest z kulturą i przesłaniem i to dla tego ludzi tam wracają. (Czytaj opinie)

  Co do body modyfication - prosty przykład, wystarczy zobaczyć kilka skutków niecodziennych modyfikacji (tunele w policzkach) by uświadomić ludzi, którzy zamierzali zrobić sobie coś takiego, jakie niesie to konsekwencje spoeczne. Co niosą ze sobą niebezpieczne modyfikacje i czego lepiej nie próbować lub co jest bezpieczne.

  Hard Core Fetish - jeden z kontrowersyjniejszych działów a notujący najwięcej odsłon - Jak piszą czytelnicy - Pozwala na uświadomienie sobie, jak normalnym się jest, nie przesadzając z urozmaiceniem w seksie.
  Jest tam opisanych encyklopedycznie wiele zachowań seksualnych dając wiedzę na dany temat.


  Doświadczenia - odnośnie narkotyków ostrzegają innych o konsekwencjach brania środków (startegia Party worker - nie zabraniać a uświadamiać). jak wiadomo, ludzie biorą narkotyki i żadne zakazy nie pomogą. Pomocne natomiast może być uświadamianie o skutkach zażywania, jak nie przedawkować, czego nie mieszać.

  Tak więc należy zrozumieć ideę forum a przeglądanie materiałów będzie miało inny charakter.


 6. #6
  tempo jest nieaktywny Stały bywalec
  Dołączył
  cze 2008
  Posty
  167

  Domyślnie

  Wstawiam link do YT, bo html wyłączony

  Oto video prezenntacja:
  YouTube - Brutalne Oblicze ?wiata -www.HCfor.pl


Chmurka.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67