• Rejestracja
vBHELP.pl - polskie wsparcie vBulletin

Ankieta: Czy podoba Ci się vBulletin 4.0?

+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
  1. #31
    Awatar yazoo.com.pl
    yazoo.com.pl jest nieaktywny Początkujący
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    from web
    Posty
    17

    Domyślnie

    Moim zdaniem zespół vbhelp za bardzo sie pośpieszył z wprowadzeniem 4 wersji vb . Dlaczego ? Głównie przez seo . Google nadal trzyma zaindexowane linki ale - wejść w nie już sie nie da . Error i koniec .
    Powinniście byli zostać na "starej wersji " skryptu do czasu aż vbseo będzie kompatybilne a czwórkę zainstalować jak już wyjdzie wersja gold .

    Co do samego skryptu w wersji 4 beta to nie widze w nim rewelacji . Troche lepsza grafika w stylu , pare ulepszeń , ale nic poza tym . Wydaje mi sie że wiiele osób zawiodło się i zostanie przy starszych wersjach jeszcze przez dłuższy czas .
    [U][COLOR="Indigo"]yazoo.com.pl[/COLOR][/U] >> Grafika na potrzeby www | strony www | [COLOR="Purple"][U]szablony vBulletin[/U][/COLOR] | Formularze | Skrypty | [COLOR="Purple"]Animacje Flash[/COLOR] | Banery i inne ...



  2. #32
    Awatar Max
    Max
    Max jest nieaktywny There's something in the Air ...
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    4 775
    Przydatne posty
    252
    Wpisów
    13

    Domyślnie

    W ciągu kilku następnych dni ekipa vBSEO poinformuje nas o bieżącym stanie prac i być może udostępnij wersję beta (nie koniecznie dla wszystkich).


  3. #33
    Awatar Marek607
    Marek607 jest nieaktywny Stały bywalec
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    394
    Przydatne posty
    1
    Wpisów
    2

    Domyślnie

    Max popraw jeszcze to:

    Blogi
    8
    Wpisy
    20
    W ciągu ostatnich 24 godzin
    0

    Ostatni wpis na blogu, 23 przez 133
    Pozdrawiam :)


  4. #34
    Awatar Max
    Max
    Max jest nieaktywny There's something in the Air ...
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    4 775
    Przydatne posty
    252
    Wpisów
    13


  5. #35
    Awatar RadioErewan
    RadioErewan jest nieaktywny Advanced Member
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    324
    Przydatne posty
    1

    Domyślnie

    Pooglądałem sobie na własnym teście vB4. CMS jest porażką. Chaos całości jest koszmarny. Idea mnożenia bytów rozwijana w najlepsze. Komentarze do promowanych postów stają się osobnymi wątkami w osobnym forum. Idioci. Dziś się jarałem oglądaniem tego szuwaksu. Pooglądałem i muszę stwierdzić, że jutro pogadam z resztą administracji i zatrzymamy się na vB4 forums only. Semantyczna konstrukcja forum, to jest OK. Ale na tym kończy się fajność nowości. Rzyg.
    Radosław "Radio Erewan" Przybył http://forum.olympusclub.pl; http://www.fototv.pl
    Dołącz do grupy Polska na http://www.vbulletin.com/forum/group.php?groupid=777


  6. #36
    Marek jest nieaktywny Banned
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Where my hat is
    Posty
    0
    Przydatne posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez falon Zobacz posta
    Ja mam nadzieję, że zmienią politykę firmy, że usłyszą słowa niezadowolenia. Że będą kontynuowali na długo wersję 3.8 i jej support.
    Bardzo w to wątpię że zmienia swoją politykę. Zaczęli od nabijania ludzi w butelkę.

    Cytat Zamieszczone przez yazoo.com.pl Zobacz posta
    Moim zdaniem zespół vbhelp za bardzo sie pośpieszył z wprowadzeniem 4 wersji vb . Dlaczego ? Głównie przez seo . Google nadal trzyma zaindexowane linki ale - wejść w nie już sie nie da . Error i koniec .
    Jest to wersja Beta więc nie każdy musi ją instalować na serwerze roboczym. Ja mam na lokalu i jak tak dalej pójdzie to pozostanę przy wersji 3.8 bo tam mam wszystko co ja chcę.

    Cytat Zamieszczone przez RadioErewan Zobacz posta
    Pooglądałem sobie na własnym teście vB4. CMS jest porażką.
    Pal już licho że forum w wersji 4 wnosi bardzo mało nowych funkcji, ale CMS to już całkowite nieporozumienie. Obcując dość długo z produktami firmy Jelsoft spodziewałem się CMS-u o możliwościach zbliżonych do Mambo czy Subdreamera. Dzięki swojej wiarze popartej doświadczeniami uwierzyłem że tak będzie i dałem się naciągnąć na zakup licencji. Niestety to co nazwali CMS jest tylko marnej jakości pluginem.
    Niestety, wygląda na to że vBulletin schodzi na psy i oddaje bez walki pozycję najlepszego skryptu na świecie. Sądzę że nie gorsze możliwości ma WBB.

    Już teraz okazuje się że promocja jaką dali na zakup skryptu nie była promocją. W nowej wersji jest tak dużo do poprawienia że nie sądzę by zdążyli to zrobić w ramach czwórki.
    Ostatnio edytowane przez Marek ; 15.11.2009 o 08:30


  7. #37
    Awatar Marek607
    Marek607 jest nieaktywny Stały bywalec
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    394
    Przydatne posty
    1
    Wpisów
    2

    Domyślnie

    Max znowu coś nie dziala:
    Najnowszy wpis na blogu: 26 (711)
    Pozdrawiam :)


  8. #38
    meschiash Gość

    Domyślnie

    U mnie było to samo
    Fraza:
    Kod:
    $vbphrase[latest_blog_entry_by_x_in_blog_y]
    Winno być
    Kod:
    Ostatni wpis na blogu, <a href="blog.php?{1}b={2}">{3}</a> prowadzonym przez <a href="member.php?{1}u={4}">{5}</a> w Blogu <a href="blog.php?{1}u={6}">{7}</a>

    Do tego warto też zmienić frazę bo się rypie:
    Kod:
    $vbphrase[featured_blog_entry_from_blogtitle]
    na:
    Kod:
    Wpis na blogu <a href="blog.php?{1}u={2}" class="username">{3}</a>
    Ostatnio edytowane przez meschiash ; 15.11.2009 o 11:25


  9. #39
    Awatar falon
    falon jest nieaktywny Advanced Member
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    911
    Przydatne posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marek Zobacz posta
    Bardzo w to wątpię że zmienia swoją politykę. Zaczęli od nabijania ludzi w butelkę.
    I to chyba nieźle. Z tego co kumam to vb4.0 miało być dla wszystkich z ważną licencją a jakoś vb4.0 nie widzę w members area bo oddali przynajmniej tylko jak na razie tym co zakupili upgrade. Tym co kasą nie sypneli to każą czekać, a może nigdy nie oddadzą jej bez kasy. I gdzie jest ten ich free upgrade forum do 4.0.


  10. #40
    Awatar day-dreamer
    day-dreamer jest nieaktywny Użytkownik vBHELP.pl
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    723
    Przydatne posty
    3

    Domyślnie

    No ja tez nie widzę w members area vb4.0


Podobne wątki

  1. Dyskusja: vBulletin 4 na vBHELP.pl
    By Max in forum Aktualności
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24.12.2012, 10:19
  2. Do Administracji vbhelp!
    By piru in forum Luźne dyskusje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19.08.2010, 01:21
  3. vbhelp.pl=vbulletin.com.pl
    By seba766 in forum Sugestie i problemy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 29.05.2008, 21:50
Chmurka.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67