Witam,
Po ponad półrocznej obecności naszego forum w światku vBulletin miło mi poinformować, że zostały nadane pierwsze rangi Moderator. Za pomoc Użytkownikom, pisanie ciekawych artykułów oraz promowanie forum w Sieci poprzez własną pracę rangę Moderator otrzymuję: wilu oraz WoGuziczek.
Mam nadzieję, że nie ustaną Oni w niesieniu pomocy i dzieleniu się własnym doświadczeniem. Z tego miejsca chciałbym również podziękować Im za wszystko co zrobili dla vBHELP do chwili obecnej.

Zaszły również drobne zmiany w grupach. Do tej pory grupa Zaawansowany Użytkownik była nadawana automatycznie po napisaniu 100 postów. Jednak przemyślałem to i doszedłem do wniosku, że fakt, iż użytkownik napisał 100 postów wcale nie musi oznaczać, że jest on "zaawansowany". Dlatego ta grupa jest teraz dla użytkowników posiadających na koncie 500 postów. Nie chodzi tutaj o nabijanie, ale o to, że po zadaniu pięciuset pytań w głowie na pewno coś zostało.
Grupa przyznawana po rejestracji to teraz 'Początkujący', natomiast po napisaniu 100 postów jest promocja do grupy 'Użytkownik'. Myślę, że zmiany te będą każdemu odpowiadały i lepiej odzwierciedlały Użytkowników forum.

Pozdrawiam i gratuluję,
Max