Ze względu na coraz większą ilość tematów "A co by było gdybym nie miał licencji...", "A co mi za to grozi..." etc. do Regulaminu Forum został dodany punkt 5.5. :
5. Wszelkie przejawy propagowania nielegalnych (nielicencjonowanych, nulled) wersji skryptów (vBulletin, vBSEO, płatnych modyfikacji i stylów), czy to w formie używania ich, udostępniania czy zachęcania do instalacji, będą surowo karane.
Drodzy użytkownicy, w takich przypadkach po prostu nie ma nad czym dyskutować. Licencję należy kupić. Każdy zainteresowany może sam odpowiedzieć sobie na swoje pytanie dotyczące 'nulled', biorąc za przykład pobieranie nielegalnych kopii muzyki, filmów, programów itp. O ile w przypadku dwóch pierwszych spośród wymienionych przykładów, możemy doszukać się kruczków o możliwości pobierania do własnego i prywatnego użytku, o tyle instalacja forum na pirackim skrypcie na pewno nie kwalifikuje się do prywatnego użytku.

Jeśli więc używasz nielegalnej wersji to rób to na własną odpowiedzialność, nie propaguj jej używania wśród innych użytkowników.
Od dnia dzisiejszego wszystkie tematy "A co by było gdybym nie miał licencji...", "A co mi za to grozi..." będą komentowane jedną odpowiedzią (moją lub moderatora), a temat zamykany. Jak już wspomniałem, nie ma nad czym dyskutować.