1. Pierwszy problem:

Klikając np., 'Co nowego' na forum mamy listę tematów. Pokazuje ich nazwy, ale niestety nie wiem dlaczego nie pokazuje mi np. pełnej nazwy tematu. Przykładowo wygląda to tak, po wyszukaniu mamy tak:

Fotka: http://puu.sh/c3tm5/453d886abb.png więc widzimy, że piszę tam '[WAŻNE] Przed założeniem nowego Tematu lub napisaniem', a niestety nazwa tematu zawiera więcej literek tzn. wygląda tak '[WAŻNE] Przed założeniem nowego Tematu lub napisaniem postu zerknij tutaj obowiązkowo'. Jak to można poprawić by wyświetlało całą nazwę tematu?

2. Drugi problem:

Jak zrobić by temat Przyklejony był tylko oznaczony pogrubieniem i kolorem zielonym bez nazwy obok po lewej stronie 'Przyklejony:', czyli po prostu jak to usunąć tę nazwę 'Przyklejony:' by pozostała sama nazwa tematu, który będzie przyklejony.

3. Trzeci problem:

Mam system podziękowań. Pytanie jak umieścić button odpowiedzialny za podziękowanie po prawej stronie w postach tzn., by wyglądał/znajdował się w takim miejscu co na fotce niżej:

Fotka1: http://puu.sh/c3tJg/5fc4fb2db2.png

bo niestety aktualnie wygląda i znajduję się tak:

Fotka2: http://puu.sh/c3tMZ/a6e6acc4dd.png

Więc pytanie brzmi: Jak uzyskać button tego przycisku Podziękuj, co zrobić by przenieść w odpowiednie miejscu ukazane w fotce 2x wyżej + dodatkowo jak pozbyć się bo mamy po podziękowaniu 'Za ten post podziękowali:' i trzeba kliknąć buttona by ukazać kto podziękował, więc jak to wy****ć żeby po prostu po podziękowaniu pokazywana była automatycznie cały czas lista w taki sposób:

Fotka1: http://puu.sh/c3tV4/6264361423.png
bo aktualnie wygląda to tak:
Fotka2: http://puu.sh/c3tXW/aa76be0557.png

Musze uchylać/ukazywać buttonem po prawej bo samo się nie wyświetla kto podziękował w temacie/poście, więc liczę także na pomoc.