Jeżeli chcesz stworzyć swoje radio internetowe, lub szukasz dobrego i taniego serwera audio to http://freeshoutcast.pl jest dla Ciebie.

Freeshoutcast to nowoczesny serwis stworzony specjalnie dla polskich prezenterów radiowych. Działa on w technologii shoutcast, która umożliwia strumieniową transmisję audio. Dzięki niemu możesz łatwo stworzyć swoje radio internetowe. Możesz dzielić się swoją muzyką ze znajomymi i prowadzić dla nich audycje radiowe. Do woli korzystać z profesjonalnych serwerów i nadawać bez przerwy muzykę dla swoich znajomych. Wszystko to dzięki dużej przestrzeni dyskowej jaką serwis Ci udostępnia. Bądź wolny i nadawaj swoją ulubioną muzykę. Już nie musisz nadawać ze swojego komputera. Dajemy Ci własny serwer dostepny całą dobę. Teraz możesz na jednej stronie obsłużyć swoje radio i to bez ściągania dodatkowych programów, ponieważ cały proces zarządzania stroną zamyka się w jednej stronie internetowej. Czasami trudno poradzić sobie ze nowym serwisem. Z pomocą przychodzi tu ekspert. Jeśli masz pytanie to zadaj je ekspertowi w formularzu na stronie. Dodatkowo rozpoczynając swoją przygodę z serwerami shoutcast uzyskujesz dostęp do bazy edukacyjnej. Umożliwia ona dostęp do tutoriali w formacie pdf, oraz wideo. Więc jeżeli szukasz nowoczesnej platformy do tworzenia serwerów audio to nie zwlekaj. Wejdź na stronę freeshoutcast.pl Darmowe serwery shoutcast i zarejestruj się już dziś!

Wirtualny spacer po freeshoutcast sprawdź możliwości YouTube - spacer po freeshoutcast.pl panel sterowania rejestracja i mozliwosci free shoutcast freeshoutcast